Keystone logo

17 Bakalauro studijos Programos į Vadybos studijos Mažmeninės prekybos vadybos studijos 2024

Filtrai

Filtrai

 • Bakalauro studijos
 • Tiksliųjų mokslų bakalauro studijos
 • Humanitarinių mokslų bakalauro programos
 • Verslo administracijos bakalauro studijos
 • Vadybos studijos
 • Mažmeninės prekybos vadybos studijos
Studijų sritys
 • Vadybos studijos (17)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
  Vietos
  Raskite daugiau vietų
  Laipsnio tipas
  Trukmė
  Studijų tempas
  Kalbos
  Kalbos
  Studijų formatas

  Bakalauro studijos Programos į Vadybos studijos Mažmeninės prekybos vadybos studijos

  Bakalauro laipsnis yra bakalauro laipsnį, paprastai pirmą kartą, kad studentai įgytų kai jie pradėti aukštojo mokslo takelį. Ji paprastai trunka ketverius metus užbaigti, nors daugelis studentų galės baigti jį trijų. Bakalauro laipsnis pasiekiamas per paskaitas, egzaminus ir kursinių derinys.

  &nbsp

  Kas yra Mažmeninės prekybos valdymas bakalauras? Šis laipsnis suteikia studentams žinias ir įgūdžius, kurių jiems reikia dirbti lyderio poziciją mažmeninės srityje. Šie įgūdžiai gali būti naudojama imtis įvairių karjeros į mažmeninės prekybos pramonei, įskaitant mažmeninės prekybos internetu vadybos, rinkodaros, pirkimo ir priežiūros institucijai pozicijas įmonių skaičius. Šioje srityje mokymo apima mažmeninės, vadovavimo ir verslo temomis derinys.

  &nbsp

  Mažmeninės prekybos valdymo bakalauras yra puikus būdas studentams pasiruošti už mažmeninės ateityje.Naujų darbuotojų skaičius įveskite mažmeninė lauką kasmet, tačiau daugelis neketina padaryti nuolatinį karjeros. Dėl mažmeninės prekybos darbuotojams, kurie rimtai toliau pramonėje, bakalauro laipsnis yra puikus būdas išsiskirti iš minios.

  &nbsp

  Iš mažmeninės prekybos valdymo bakalauro sąnaudos skiriasi priklausomai nuo institucijos galite pasirinkti lankyti. Dauguma laipsnių trunka nuo trejų iki ketverių metų užbaigti, todėl apskaičiuojant išlaidas atitinkamai.

  &nbsp

  Absolventai su mažmenine vadybos bakalauras gali siekti kelis skirtingus karjeros mažmeninių srityje. Jei jie nori dirbti su žmonėmis, jie gali valdyti parduotuvę ar komanda įmonių lygiu. Tie, labiau domina produktai gali gauti darbą, kaip parduotuvės pirkėjas, stilistas ar pirkimo vadybininkas.

  &nbsp

  Yra variantų pasaulio įvairovė. Siekti laipsnių internete yra puikus būdas mokytis savo sąlygas, arba galite pasirinkti imtis klases miesteliu.Ieškoti savo programą žemiau ir tiesiogiai susisiekti su priėmimo tarnybai savo pasirinktą mokyklą, užpildydamas švino pavidalu.