Keystone logo

131 Bakalauro studijos Programos į Mada Mados dizainas 2024

Filtrai

Filtrai

 • Bakalauro studijos
 • Tiksliųjų mokslų bakalauro studijos
 • Humanitarinių mokslų bakalauro programos
 • Verslo administracijos bakalauro studijos
 • Mada
 • Mados dizainas
Studijų sritys
 • Mada (131)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
  Vietos
  Raskite daugiau vietų
  Laipsnio tipas
  Trukmė
  Studijų tempas
  Kalbos
  Kalbos
  Studijų formatas

  Bakalauro studijos Programos į Mada Mados dizainas

  Kas yra mados dizaino bakalauras? Šis universalus šiuolaikinis laipsnis gali būti raktas į įdomią karjeros mados ir drabužių verslą. Jei esate susižavėję kūrybingais modeliais ir drabužių dizainais, ši programa gali suteikti jums priemonių, reikalingų ieškoti darbo šioje srityje.

  &nbsp

  "Fashion Design" bakalauras yra trejų metų arba ketverių metų bakalauro laipsnis, suteikiantis studentams tvirtą mokymą naujausiuose mados industrijos įvykiuose. Tai yra populiarus pasirinkimas daugeliui žmonių, kurie nori iš savo originalių idėjų priimti mados idėjas ir pelningą sąsają su vartotojais. "Fashion Design" programos apima intensyvius mados iliustracijos, modelių kūrimo, techninių piešinių, drabužių konstrukcijos, kompiuterizuoto dizaino ir naujausios pramonėje naudojamos programinės įrangos mokymus. Šis laipsnis taip pat siūlo išteklius verslumui ir profesionalių produktų kūrimui.

  &nbsp

  Yra daug pranašumų, jei turite bakalauro studijų mados dizainą. Nors daugelis drabužių dizainerių turi puikių natūralių talentų, jie negali pakeisti pažangios modernios pramonės detalių. Pagrindiniai įgūdžiai ir proceso įgūdžiai yra sukurti iš vienos pusės, kad būtų padidintas lankstumas ir įsidarbinimo galimybės.

  &nbsp

  Modelio dizaino bakalauro kaina skiriasi įvairiose programose ir šalyse. Kreipkitės į jus dominančias mokyklas, kad sužinotumėte daugiau apie finansinės pagalbos ir apmokymo ypatumus.

  &nbsp

  Baigę madų dizaino bakalauro studijas, absolventai gali pradėti daugybę įdomių ir pelningų darbo vietų visose mados pramonės srityse. Daugelis absolventų programos atranda karjeros mados dizaino srityje, kaip mados dizaineriai, drabužių verslo vadovai, dizaino mokytojai, tekstilės specialistai ir kiti prestižiniai profesionalūs darbai. Mada yra auganti ir besikeičianti sritis. Jūs galite likti ant naujausių naujovių su dizaino laipsnį.

  &nbsp

  Baigęs mados dizaino bakalaurą gali būti pirmas žingsnis labai sėkmingoje mados karjeroje. Norėdami sužinoti daugiau, šiandien pradėkite tyrinėti mūsų svetainę. Žemiau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.