Keystone logo

4 Bakalauro studijos Programos į Mados fotografija 2024

Filtrai

Filtrai

 • Bakalauro studijos
 • Tiksliųjų mokslų bakalauro studijos
 • Humanitarinių mokslų bakalauro programos
 • Verslo administracijos bakalauro studijos
 • Menų studijos
 • Fotografija
 • Mados fotografija
Studijų sritys
 • Menų studijos (4)
 • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas

  Bakalauro studijos Programos į Mados fotografija

  Mados fotografija bakalauras skirtas studentams, kurie mėgsta fotografuoti ir aukštos mados ir nori sujungti du plėtoti reikiamus įgūdžius ir praktinę patirtį padaryti šioje srityje karjerą. Yra daug variantų tęsti šią studijų krypties, tiek Jungtinėse Amerikos Valstijose ir užsienyje.

  Kas yra Mados fotografija bakalauras? Tipiškas studijų programa apima kursinių perdirbimo nuotraukomis, vaizdo technika ir įranga. Studentai mokosi sukurti veiksmingą apšvietimas, darbas su makiažo menininkų ir stilistai ir įtraukti konkretų stilių į nuotraukas. Papildoma kursinių apima mados istoriją, autorių teisių ir licencijavimo įstatymus ir rinkodarą ir komunikaciją. Hands-on patirties stažuočių ir pameistrystės forma dažnai lydi programą.

  Yra keletas priežasčių, kodėl studentai gali pasirinkti vykdyti mados fotografijos bakalauro.Vienas iš pagrindinių privalumų šio laipsnio tipas yra smailus paruošimas labai specializuotos srityje, kuri gali suteikti jums koją, kai jūs bandote įsilaužti į šioje konkurencingoje pramonės.

  Mados fotografija bakalauras gali trukti nuo trejų iki ketverių metų užbaigti. Yra daugybė tarptautinių galimybės šio laipsnio tipo, o sąnaudos gerokai skiriasi nuo mokyklos į mokyklą. Įtraukta atlygis yra fotografijos įrangos kaina. Tai rekomenduojama, kad jūs susisiekti skiriamos konkrečios Mokyklos, kurios jus domina ir paklausti apie sąnaudų lūkesčius.

  Studentai, kurie uždirba mados fotografijos bakalauro atsiduria patogesnėje vietoje įsilaužti į mados fotografijos scenoje. Ginkluotosios su išsamų supratimą apie subjekto ir objekto sudėtį, mados tendencijas ir rinkodaros pagrindus, studentai gali rasti, pozicijas su žurnalų leidėjų, dizaineriai, ir reklamos agentūrų. Jie taip pat gali steigti savo studijas ir dirbti kaip laisvai samdomų mados fotografų.

  Klasės mados fotografijos gali būti priimami visą arba ne visą darbo dieną pagrindu. Taip pat yra daug interneto galimybes šis laipsnis daugybė institucijos dabar siūlo nuotolinio mokymosi programas. Norėdami išsiaiškinti, kuris mokyklos yra jums tinka, ieškoti savo programą žemiau ir tiesiogiai susisiekti su priėmimo tarnybai savo pasirinktą mokyklą, užpildydamas švino pavidalu.