Keystone logo

38 Bakalauro studijos Programos į Mados vadyba 2024

Filtrai

Filtrai

 • Bakalauro studijos
 • Tiksliųjų mokslų bakalauro studijos
 • Humanitarinių mokslų bakalauro programos
 • Verslo administracijos bakalauro studijos
 • Vadybos studijos
 • Mados vadyba
Studijų sritys
 • Vadybos studijos (38)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
  Vietos
  Raskite daugiau vietų
  Laipsnio tipas
  Trukmė
  Studijų tempas
  Kalbos
  Kalbos
  Studijų formatas

  Bakalauro studijos Programos į Mados vadyba

  Bakalauro laipsnį skiria kolegija ar universitetas tam, kad atliktų nustatytą studijų kursą. Priklausomai nuo programos dėmesio, tai gali užtrukti nuo trejų iki septynerių metų. Laikoma bakalauro studijų programa, bakalauro laipsnis yra pagrindinis laipsnis, kuris turi būti uždirbtas prieš magistro arba doktorantūros laipsnį.

  Kas yra mados vadybos bakalauro laipsnis? Šių tipų programos siūlo kursus, padedančius studentams ne tik išmokti kurti mados liniją, bet ir planuoti rinkodaros ir komunikacijos strategiją, kad prekės ženklas taptų sėkmingas. Kursai apima tokias temas kaip mados rinkodara, mados operacijos, mados ryšiai, mados dizainas, dizaino studijos, grafinis dizainas, tekstilės mokslas, kolekcijų valdymas, prekės ženklo architektūra, meno ir mados kūryba, kūrybinė kryptis ir mados vadovavimas.

  Šio tipo laipsnio nauda yra daug. Mokymasis sukurti pasiekiamą viziją gali padėti užtikrinti bet kokio gyvenimo siekio sėkmę. Vadybos kursuose įgytos žinios gali padėti ugdyti gebėjimą būti geru lyderiu, o bendravimo kursai gali padėti studentui bet kokiomis aplinkybėmis sukurti sėkmingą įvaizdį.

  Yra daugybė bakalauro laipsnio išlaidų. Bendros išlaidos skirsis atsižvelgiant į programos trukmę, konkrečią instituciją, studento gyvenamosios vietos statusą ir turimą finansinę paramą.

  Pasibaigus madų vadybos bakalauro laipsniui, įdarbinimo galimybės gali būti mados dizaineris, kūrybinis direktorius, mados koordinatorius ar prekės ženklo vadybininkas. Kiti absolventai galėjo rasti karjeros kaip dizaino vadybininko, produkto vadybininko, kolekcijos vadovo, prekybininko, tendencijų prognozės ar net naujos mados įmonės kūrėjo.

  Geografinė padėtis neturi apriboti akademinio potencialo. Be tradicinių programų, vykstančių koledžų miesteliu, daugelis institucijų siūlo internetines programas, kurias gali naudotis studentai visame pasaulyje. Žemiau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.