Keystone logo

1 Bakalauro studijos Programos į Mada Mados viešieji ryšiai 2024

Filtrai

Filtrai

 • Bakalauro studijos
 • Tiksliųjų mokslų bakalauro studijos
 • Humanitarinių mokslų bakalauro programos
 • Verslo administracijos bakalauro studijos
 • Mada
 • Mados viešieji ryšiai
Studijų sritys
 • Mada (1)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
  Vietos
  Raskite daugiau vietų
  Laipsnio tipas
  Trukmė
  Studijų tempas
  Kalbos
  Kalbos
  Studijų formatas

  Popular study format

  Popular education type

  Bakalauro studijos Programos į Mada Mados viešieji ryšiai

  Mada PR bakalauras skirtas studentams, kurie domisi aukštos mados ir viešųjų ryšių, kurie, kai ji derinama, versti skatinti mados prekės ženklą ar prekių ženklais kūrybinių realizavimo rinkų įvairovė. Yra daug galimybių šio tipo programos tiek nacionaliniu, tiek ir tarptautiniu mastu.

  Kas yra Mada PR bakalauras? Programos sujungti praktinę kursinių mados prekiavimo ir rinkodaros su hands-on stažuotes pramonės. Tipinės pirmo kurso kursai šios programos apima įvadas į PR ir žiniasklaidos per mados industrijoje, įvadas į dizainą ir kultūrą, ir mados iliustracija skaitmeninės komunikacijos. Upperclass kursai gali būti stilius, prekės ženklo, ir kūrybinės rinkodaros. Programa dažniausiai kulminacija labai individualizuotų projektus, stažuotės ir portfelio plėtros priemones.

  Šios programos kaina priklauso nuo institucijos ir vietos, ir kursinių paprastai trunka trejus-ketverius metus užbaigti.Svarbu būsimiems studentams tyrinėti mokyklą kruopščiai įsitikinti siūloma programa atitinka savo tikslus.

  Daugelis studentų pasirinkti mados PR bakalauro pirmiausia dėl to, kad jie nori dirbti kūrybiškai ir dinamiška sritis. Atsižvelgdama šis laipsnis suteikia tvirtą pagrindą pramonės principus ir Segue į mados pasaulį, kuris yra gerai žinoma sunku įsilaužti į.

  Absolventai yra mados PR bakalauro užsitikrinome užimtumą mados žurnalistikos, supirkimas, mažmeninės prekybos valdymo ir mados rinkodaros srityse. Mados namai palaikykite šio tipo laipsnis aukštos atžvilgiu. Yra daugybė pozicijų mados dizaino pramonė, kad studentas gali užpildyti šio laipsnio pagal jo diržo, visų pirma PR vadybininkas ar rinkodaros vadybininkas. Trumpai tariant, jums bus valdyti iš dizainerio, dizaino namai, ar prekės ženklo reputaciją.

  Klasės dirbant link šio laipsnio, gali būti imtasi arba visą darbo dieną arba ne visą darbo laiką.Jei žongliravimas ne visą darbo dieną, kursus internetu gali būti geras pasirinkimas. Su stažuotes, išskyrus daug universitetų siūlo dauguma jų klasių tolimoje mokymosi modulį. Norėdami rasti tinkamą mokyklą jums, ieškoti savo programą žemiau ir tiesiogiai susisiekti su priėmimo tarnybai savo pasirinktą mokyklą, užpildydamas švino pavidalu.