Keystone logo

8 Bakalauro studijos Programos į Maisto apsaugos studijos 2024

Filtrai

Filtrai

 • Bakalauro studijos
 • Tiksliųjų mokslų bakalauro studijos
 • Humanitarinių mokslų bakalauro programos
 • Verslo administracijos bakalauro studijos
 • Sveikatos priežiūra
 • Sveika mityba
 • Maisto technologijos
Studijų sritys
 • Sveikatos priežiūra (8)
 • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas

  Bakalauro studijos Programos į Maisto apsaugos studijos

  Bakalauro laipsnis gali būti puikus būdas padėti sėkmingai ir stabiliai dirbti. Paprastai užsidirbęs maždaug nuo trejų iki septynerių metų, šis laipsnis suteikia studentams galimybę įgyti išsilavinimą, studijuoja daugelį bendrų temų ir specializuojasi vienoje pasirinktoje srityje. Bakalauro laipsnis gali padėti studentams gauti daugiau apmokamų darbo vietų.

  Kas yra maisto saugos bakalauro laipsnis? Šis laipsnis paprastai padeda parengti studentus dirbti maisto tikrinimo ir saugos srityje. Kursinis darbas gali apimti mikrobiologiją, žemės ūkį, biologiją, matematiką ir chemiją. Kitos klas ÷ s, labiau specifin ÷ s pramonei, gali būti susijusios su tokiomis temomis kaip maisto stabilumas, terminis apdorojimas, derliaus nuėmimo technologijos ir maisto pernešamos ligos sukėlėjai. Priklausomai nuo universiteto, taip pat gali prireikti stažuotės ar kito praktinio mokymosi.

  Tie, kurie pasiekia maisto saugos laipsnį, paprastai rengiami su specialiais įgūdžiais ir žiniomis apie maisto įstatymus, maisto perdirbimą ir maisto inžineriją. Jie gali įgyti teisę dirbti maisto tikrinimo ir perdirbimo pramonėje.

  Maisto saugos bakalauras gali užtrukti nuo trejų iki septynerių metų, priklausomai nuo programos ir studento poreikių. Studijų ir kitos išlaidos taip pat gali skirtis, todėl rekomenduojama mokykloms susisiekti atskirai, kad gautumėte daugiau informacijos.

  Tie, kurie baigė bakalauro laipsnį maisto saugos srityje, gali būti laikomi maisto saugos inspektoriais, gamybinio saugumo specialistais, maisto mikrobiologais, maisto chemijos mokslo darbuotojais, kokybės užtikrinimo direktoriais, maisto technologais ir maisto saugos vadybininkais. Ši karjera gali būti gerai apmokama ir leidžia judėti į priekį. Darbus dažnai galima rasti federalinėse, vietos valdžios institucijose ir privačiame sektoriuje.

  Mokyklos visame pasaulyje gali pasiūlyti šį laipsnį ne visą darbo dieną, visą darbo dieną arba internetu. Norėdami sužinoti daugiau, suraskite savo programą žemiau ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.