Keystone logo

26 Bakalauro studijos Programos į Maisto ir gėrimų studijos Maisto ir gėrimų verslas Maisto ir gėrimų studijos 2024

Filtrai

Filtrai

  • Bakalauro studijos
  • Tiksliųjų mokslų bakalauro studijos
  • Humanitarinių mokslų bakalauro programos
  • Verslo administracijos bakalauro studijos
  • Maisto ir gėrimų studijos
  • Maisto ir gėrimų verslas
  • Maisto ir gėrimų studijos
Studijų sritys
  • Maisto ir gėrimų studijos (26)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas

Bakalauro studijos Programos į Maisto ir gėrimų studijos Maisto ir gėrimų verslas Maisto ir gėrimų studijos

Bakalauro laipsnis yra bakalauro mokslo programa, kuri reikalauja metų pasišventimo, intensyvaus kursinių ir asmeninio tobulėjimo uždirbti. Pelningiausi bakalauro gali būti padaryta apie dvejų iki ketverių metų dieninio mokymo, tačiau uždirbti bakalauro laipsnį gali trukti visą gyvenimą naudą.

Kas yra maisto ir gėrimų studijų bakalauras? Ši mokymo programa suteikia studentams žinių ir mokymo jiems reikia už maisto ir svetingumo paslaugas karjerą. Per griežti klasių mokiniai mokosi, kaip tvarkyti kasdienių operacijų maisto tarnybą, kaip kurti meniu ir iškelti teisingą kainodarą, ir kaip bendrauti ir koordinuoti darbuotojų. Priklausomai nuo mokyklos, stažuotės, gali būti reikalaujama, kad studentams užsidirbti jų laipsnį.

Iki baigė bakalauro laipsnį maisto ir gėrimų tyrimus, studentai gali parodyti galimus darbdavius, kad jie turi pasišventimo ir žinių, reikalingų tobulėti darbo vietoje. Studentai taip pat gali būti suteikta galimybė priimti svarbius verslo ir asmeninius ryšius, kurie gali padėti nulemti ateities karjerą.

Kaina gauti bakalauro Maistas ir gėrimai studijų priklauso nuo įvairių veiksnių. Studentai patariama tirti galimą mokyklas užtikrinti, kad mokslo programa sutaptų su jų švietimo tikslų.

Pelningiausi bakalauro Maistas ir gėrimai tyrimai gali padėti absolventams įsidarbinti restoranai, kepyklos, ligoninių valgyklas, mokyklose, vykdomųjų restoranų, vyriausybinių agentūrų, maitinimas virtuvės, viešbučių, barų ir kitų maitinimo paslaugų parametrus.Be šių įvairių nustatymų, galimi profesijas absolventams yra restoranas vadovai, maitinimo prižiūrėtojams, inventorizacijos specialistai, maitinimo paslaugų gamybos specialistai, arba maisto saugos ir sanitarijos darbuotojus.

Su internetu ir neakivaizdinių klasių galima rasti daugelyje mokyklų, turinčių užimtas gyvenimą, neturėtų atgrasyti jus nuo gauti išsilavinimą. Norėdami pradėti savo bakalauro maisto ir gėrimų studijų ieškoti žemiau savo programą ir susilietus tiesiogiai Priėmimo biuras savo pasirinktą mokyklą užpildant švino pavidalu.