Keystone logo

8 Bakalauro studijos Programos į Turizmas ir svetingumas Svetingumo studijos Maisto paslaugų vadyba 2024

Filtrai

Filtrai

  • Bakalauro studijos
  • Tiksliųjų mokslų bakalauro studijos
  • Humanitarinių mokslų bakalauro programos
  • Verslo administracijos bakalauro studijos
  • Turizmas ir svetingumas
  • Svetingumo studijos
  • Maisto paslaugų vadyba
Studijų sritys
  • Turizmas ir svetingumas (8)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas

Bakalauro studijos Programos į Turizmas ir svetingumas Svetingumo studijos Maisto paslaugų vadyba

Bakalauro laipsnis yra bakalauro laipsnis, kuris paprastai trunka apie ketverius metus. Šio laipsnio uždirbimas gali pasiruošti karjerai jūsų studijų srityje arba suteikti jums būtinų aukštojo išsilavinimo įgūdžių.

Kas yra Maisto paslaugų valdymo bakalauro laipsnis? Šis laipsnis gali būti geras pasirinkimas, jei jus domina kasdienė restorano ar kito maisto aptarnavimo centro veikla. Keletas klausimų, aptariamų kursų metu, gali būti sanitarija, mityba, maisto paruošimas ir maisto planavimas. Baigę šį laipsnį turėtumėte gerai suprasti, kaip maisto paslaugas galima sėkmingai valdyti.

Dirbdami šiuo laipsniu galite suteikti daug naudingų įgūdžių, įskaitant pinigų valdymo įgūdžius, kurie gali padėti jums geriau tvarkyti savo asmeninius turtus ir vadovavimo įgūdžius, kurie gali lengviau bendrauti ir dirbti su kitais žmonėmis. Jūs taip pat galite sužinoti apie mitybą, kad galėtumėte priimti gerus sprendimus dėl savo sveikatos.

Galite palyginti skirtingų mokyklų kainas, kad įvertintumėte savo laipsnio išlaidas ir padėtumėte rasti geriausius variantus, kad atitiktumėte pageidaujamą kainų diapazoną. Kainos gali labai skirtis nuo vienos institucijos.

Uždarbio bakalauro laipsnį maitinimo paslaugų vadyboje galima paruošti jums sėkmingai dirbti įvairiuose maisto pramonės sektoriuose. Galite pasirinkti verstis karjera restorane, dirbti virėja, vadybininkas, šeimininkas ar kitas darbuotojas. Taip pat galite ištirti galimybes dirbti kavinėje ligoninėje ar kitoje organizacijoje kaip maisto paslaugų darbuotojas, mitybos specialistas ar maisto pirkėjas.

Maisto paslaugų valdymo bakalauro laipsnį galima gauti internetu arba universitetuose visame pasaulyje. Žemiau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.