Keystone logo

6 Bakalauro studijos Programos į Maisto tiekimo studijos 2024

Filtrai

Filtrai

 • Bakalauro studijos
 • Tiksliųjų mokslų bakalauro studijos
 • Humanitarinių mokslų bakalauro programos
 • Verslo administracijos bakalauro studijos
 • Maisto ir gėrimų studijos
 • Maisto ir gėrimų verslas
 • Maisto tiekimo studijos
Studijų sritys
 • Maisto ir gėrimų studijos (6)
 • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas

  Bakalauro studijos Programos į Maisto tiekimo studijos

  Bakalauro laipsnį, kuris gali būti uždirbtas apie tris-keturis metus dieninių studijų, gali padėti daug žmonių pasiekti švietimo tikslų. Pelningiausi bakalauro laipsnį taip pat gali pagerinti pageidautina darbo vietoje įgūdžius ir padaryti absolventų labai trokštamą tarp darbdavių baigus.

  Suinteresuoti asmenys gali būti klausia, kas yra viešojo maitinimo bakalauras? Šis laipsnis programa suteikia studentams žinių ir pagrindinių įgūdžių, jie turi rasti karjerą maitinimo ir maisto svetingumo srityje. Klasės šią studijų programą paprastai apima tokias temas, kaip biudžeto, vadovavimo įgūdžių, rinkodaros, atsargų valdymo ir samdos praktika. Po baigimo, studentai turi turėti galimybę koordinuoti užduotis dienos į dieną, reikalingų paleisti maitinimo paslaugos, restoranas, ar kitą maisto svetingumo kūrimą.

  Priėmimo bakalauro maitinimas gali būti labai naudingas absolventai.Ši programa moko absolventų turėti efektyvus laiko valdymo įgūdžius, įdėti savo geriausias pastangas į savo darbą, ir kaip gerai dirba su kitais. Šie įgūdžiai yra visi reikalingi puikių tiek ir iš darbo vietos.

  Daugelis mokyklų siūlo bakalauro programas maitinimo, dar kiekviena mokykla turės skirtingus išlaidas, susijusias su jų programa. Dėl šios priežasties studentai turėtų kruopščiai ištirti galimą mokyklas, siekiant visiškai suprasti savo programą išlaidas, kol jie pradeda klases.

  Asmenys, kurie uždirbti bakalauro laipsnį viešojo maitinimo gerai tinka karjeros maisto paslaugos, restoranų valdymo, svetingumą ir virtuvės rinkodara. Absolventai gali sugebėti rasti karjerą kaip maitinimo vadovams, restoranas vadovams ar padėjėjų vadovų, nuoma koordinatorių maisto paslaugų įstaigų ir svetingumo bendrininkų.Pelningiausi šį laipsnį, taip pat suteikia absolventams, kad norėtų tęsti mokslus su būtina sąlyga žinių jiems reikia kreiptis dėl magistro studijų programą.

  Norėdami sužinoti daugiau apie uždirbti bakalauro laipsnį viešojo maitinimo, ieškoti žemiau savo programą ir susilietus tiesiogiai Priėmimo biuras savo pasirinktą mokyklą užpildant švino pavidalu.