Keystone logo

52 Bakalauro studijos Programos į Medžiagų mokslas 2024

Filtrai

Filtrai

 • Bakalauro studijos
 • Tiksliųjų mokslų bakalauro studijos
 • Humanitarinių mokslų bakalauro programos
 • Verslo administracijos bakalauro studijos
 • Inžinerijos studijos
 • Medžiagų mokslas
Studijų sritys
 • Inžinerijos studijos (52)
 • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas

  Bakalauro studijos Programos į Medžiagų mokslas

  Bakalauro programos siūlomos kolegijų ir universitetų visame pasaulyje. Studentai progresuoja per bakalauro studijas, remdamiesi įgūdžiais, kuriuos jie išmoko ankstesniuose kursuose. Absolventai gali naudotis savo laipsniais, norėdami gauti darbą arba siekti papildomo išsilavinimo.

  Jūs galite būti čia, nes jūs įdomu, kas yra medžiagų mokslų bakalauro laipsnis? Studentai, kurie užsiima medžiagų mokslo programomis, sužino apie įvairių elementų ir junginių struktūrą. Jie studijuoja tokias temas, kaip klijavimas, kristalografija ir sintezė, ir sužinokite, kaip tokios sąvokos kaip termodinamika ir kinetika paveikia medžiagos savybes. Paprastai jie praleidžia laiką laboratorijoje, kad išbandytų savybes, tokias kaip tempiamasis stiprias, kietumas, atsparumas dilimui ir atsparumas korozijai. Kai kurie dirba su naujausiomis medžiagomis, kad galėčiau įvertinti galimas programas.

  Naudodamas tvirtą medžiagų mokslų ugdymą, studentai ugdo įgūdžius problemų sprendimo, informacinių technologijų ir komunikacijos srityse. Šis fondas praturtina absolventų supratimą apie pasaulio gamtos išteklius ir skatina visą gyvenimą trunkantį mokymąsi.

  Galėsite apskaičiuoti Medžiagų mokslo bakalauro sąnaudas, naudodamiesi programos siūlomos institucijos pateikta informacija. Mokesčiai gali skirtis nuo vienerių metų iki kito, todėl būtinai atsižvelkite į tai, kada planuojate pradėti ir baigti mokymą.

  Medžiagotyros bakalauro laipsnis gali atverti keletą papildomų galimybių. Daugelis ieško darbo puslaidininkių pramonėje, kur komponentai gaminami elektroniniams įrenginiams. Kai kurie dirba ant pagrindinio kalnakasybos ir medžiagų atradimo krašto. Kiti nusprendžia tobulinti savo išsilavinimą, kreipdamiesi į magistrantūros programą. Darbo vietų atidarymas gali būti mokslinių tyrimų laboratorijose, perdirbimo įmonėse ir gamyklose. Absolventai gali pritaikyti savo mokymus į mokymo, vadybos ar verslo administravimo pareigas.

  Įvairių žemynų mokyklos siūlo mokslo laipsnius ir susijusius didžiąsias galias, tokias kaip metalurgija ir nanotechnologijos. Prieš pradėdami studijuoti universitete, galite mokytis kelis kursus internete. Žemiau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.