Keystone logo

28 Bakalauro studijos Programos į Medijų technologijų studijos 2024

Filtrai

Filtrai

 • Bakalauro studijos
 • Tiksliųjų mokslų bakalauro studijos
 • Humanitarinių mokslų bakalauro programos
 • Verslo administracijos bakalauro studijos
 • Žurnalistikos ir masinės komunikacijos studijos
 • Medijos studijos
 • Medijų technologijų studijos
Studijų sritys
 • Žurnalistikos ir masinės komunikacijos studijos (28)
 • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas

  Bakalauro studijos Programos į Medijų technologijų studijos

  Bakalauro laipsnis paprastai yra aukščiausias apdovanojimas skiriamas į bakalauro išsilavinimą. Absolventų šią programą gali arba perkelti į karjeros pozicijas, arba pasirinkti dirbti į toliau akademinių apdovanojimų. Studijų programos paprastai trunka apie ketverius metus užbaigti; Abiturientams 120 semestro kreditų pasirinktą studijų sritį.

  Kas yra Media technologijos bakalauras? Ši programa skirta teikti ir technologiją, naudojamą skaitmeninės žiniasklaidos sistemų pagrindą. Tai apima technologijų, naudojamų analizuojant žiniasklaidos, gamybos interaktyvios žiniasklaidos, skaitmeninio turinio platinimo, ir interaktyvios žiniasklaidos kartos. Tuo baigimo, mokiniai suprasti įvairių aparatinės ir programinės įrangos sistemų, naudojamų remti skaitmeninių žiniasklaidos priemonių. Absolventai gali sukurti skaitmeninius projektus.

  Su kūrybiškumui ir gamybos dėmesio, šioje programoje kursinių rengia studentus su tiek praktiniu įkūrimo elektronikos inžinerijos, kompiuterių mokslo ir skaitmeninės žiniasklaidos technologijų, ir daugiausia dėmesio skiriant kūrybinio vystymosi programų, turinio, grafikos, ir žiniasklaida. Absolventai yra pasirengę dalyvauti vykdant ir įdomių karjera nuolat besikeičiančioje žiniasklaidos pramonės.

  Dalyvavimo išlaidos bakalauro programos gali skirtis iš vienos mokyklos į kitą, ypač šios mokyklos yra skirtingų šalių. Dėl konkrečios informacijos apie mokslą ir mokesčiai, suinteresuoti asmenys turėtų kreiptis į savo pasirinktą mokyklą.

  Skaitmeninės žiniasklaidos pramonė sparčiai keičiasi ir vystosi. Šiuo metu yra paklausa daug asmenų, kurie gali kūrybiškai teikia interneto plėtrą, Žaidimai ir informacines sistemas.Absolventų šią programą rasite karjerą su pagrindiniais žiniasklaidos bendrovių, interneto kompanijų, ir daugialypės terpės įmonėms. Darbo pavadinimai apima Digital Media specialistė, skaitmeninio turinio prodiuseris, Skaitmeninis kampanijos specialistas, garso ir vaizdo produkcijos specialistas, direktorius skaitmeninio turinio ir žiniasklaidą, ir rinkodaros vadybininkas. Karjera žada įdomių ir nuolat kintančius darbo patirtimi.

  Jei esate suinteresuoti dalyvauti šioje programoje, pažvelgti į savo mokyklinio galimybių programos sąrašą. Naudokite persvarą formų kreiptis į mokyklas. Norėdami gauti daugiau informacijos, tai patogu ieškoti savo programą toliau ir tiesiogiai kreiptis į priėmimo įstaigą savo pasirinktą mokyklą, užpildydamas švino pavidalu.