Keystone logo

115 Bakalauro studijos Programos į Medijos ir komunikacija 2024

Filtrai

Filtrai

 • Bakalauro studijos
 • Tiksliųjų mokslų bakalauro studijos
 • Humanitarinių mokslų bakalauro programos
 • Verslo administracijos bakalauro studijos
 • Žurnalistikos ir masinės komunikacijos studijos
 • Medijos studijos
 • Medijos ir komunikacija
Studijų sritys
 • Žurnalistikos ir masinės komunikacijos studijos (115)
 • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas

  Bakalauro studijos Programos į Medijos ir komunikacija

  Bakalauro laipsnis yra nuo trijų iki penkerių metų bakalauro laipsnį po vidurinės mokyklos arba GED sertifikavimo. Kiekvienas studentas pasirenka programos dėmesio, pagal kurį nustatoma centrą savo tyrimą.

  Vienas populiariausių programa dėmesys žiniasklaida ir komunikacija. Kas yra Žiniasklaidos ir komunikacijos bakalauro? Ši studijų kelias yra gana plati, ir mokymo programos labai skiriasi tarp skirtingų programų. Tačiau programa paprastai sutelkti savo mokymo kursuose, kad sustiprintų žodiniai ir rašytiniai bendravimo įgūdžius ir suartinti studentus įvairių koncepcijų ir teorijų, susijusių su skaitmeninės žiniasklaidos. Galutinis rezultatas yra įgiję patirties skaitmeninės komunikacijos srityje.

  Pagrindiniai privalumai siekti šio tyrimo plano, yra esminiai įgūdžiai ir patirtis, kad ugdymo programa turi pasiūlyti.Tiek asmeninės ir profesinės prasme kiekvienas studentas siekia gauti iš technologinių ir sustiprinta ryšių įgūdžių ugdymo, ypač pasaulis ir toliau vis labiau technologiškai pažengęs.

  Priklausomai nuo programos ir mokyklos pasirinksite, siekimo laipsnį skirsis kaina. Kontaktai mokyklos tiesiogiai atrasti savo narystės ir registracijos mokesčius.

  Žiniasklaidos ir komunikacijos bakalauro daro daug skirtingų karjerą įmanoma. Ar absolventai eiti ieškoti didesnėmis arba pasirinkti pradėti karjerą tiesiogiai gavusi jų bakalauro, jie yra gerai įrengta rasti pasitenkinimą darbu. Background technologijos, nes ji kerta su ryšių, taip pat kūrybinis pajėgumas įgyvendinti šias žinias besiplečiančio technologijų rinkoje, todėl absolventai ypač norimus kaip darbuotojai.Darbdaviai nuolat ieško varo, kai sugebama absolventų šiuos gebėjimus užimti tam tikrose srityse, įskaitant žurnalistiką, viešosios politikos ir pramogų industrijos Lookout.

  Studentai, kurie domisi vykdo žiniasklaidos ir komunikacijos bakalauro turėtų apsvarstyti interneto programas, kaip patogus būdas siekti tikslų. Bakalauro studijos suteikia daug labai vertinamas programų per šios srities sąrašą. Paieška jūsų programoje žemiau ir susilietus tiesiogiai įvežimo įstaiga iš jūsų pasirinktos mokyklos, užpildydamas švino pavidalu.