Keystone logo

31 Bakalauro studijos Programos į Meno vadyba 2024

Filtrai

Filtrai

 • Bakalauro studijos
 • Tiksliųjų mokslų bakalauro studijos
 • Humanitarinių mokslų bakalauro programos
 • Verslo administracijos bakalauro studijos
 • Menų studijos
 • Menai
 • Meno vadyba
Studijų sritys
 • Menų studijos (31)
 • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas

  Bakalauro studijos Programos į Meno vadyba

  Kaip bakalauro laipsnį atstovauja savo pasiekimus, kaip yra undergrad studentas. Ji taip pat suteikia jums būtina pamatų žinių, kad atveria kelią savo karjeros dalimi, akademinės ar kitaip.

  &nbsp

  Tie, kurie niekada girdėjote apie tai anksčiau tikriausiai klausia savęs: kas yra Menų vadybos bakalauras? Šis laipsnis rengia studentus dirbti administracinį pajėgumą su bet kuriuo iš meno, iš veiklos dažymą. Jie mokosi įgūdžių, reikalingų palengvinti meno kūrimą ir glaudžiai bendradarbiauti su savo kūrėjais. Šios programos supažindinti studentus su būtinu verslo pusės į meną, net įskaitant kulinarinio meno. Jie kursus, moko apie ryšių su klientais valdymo ir susijusius su žmogiškųjų išteklių.

  &nbsp

  Yra keletas privalumų gauti tokį laipsnį.Jūs įgyti įgūdžių, kurie naudingi visose gyvenimo srityse, pavyzdžiui, išmokti valdyti žmonių komandą ir vis labiau sekasi bendrauti su kitais. Tuo pačiu metu, jums lengviau kurti ir proliferaciją menas konstruktyviai.

  &nbsp

  Kaina gali labai skirtis nuo programos programuoti, priklausomai nuo įvairių veiksnių. Daugelis kursai suteikia galimybę gauti finansinę paramą, suteikiant visiems siekti savo Arts Management svajones.

  &nbsp

  Karjeros galima tikėtis natūra paprastai administracinis vaidmuo meno organizacijomis, kaip antai galerijų ar teatruose. Tai greičiausiai reiškia valdyti personalą ir užtikrinti, kad gamyba vyksta, nes ji turėtų. Karjera šioje srityje yra neįtikėtinai vykdyti, nes jie leidžia absolventams sukurti ar valdyti verslą, kuris yra centre dalytis savo aistra meno su kitais.

  &nbsp

  Kreipimasis į jūsų pasirinktą programą supaprastintas pildant formą, kuri kelia jums susisiekti su priėmimo biure. Surasti geriausią bakalauro programą galite būti lengva su šiuo išsiplečiantis duomenų bazėje turimų mokyklų po ranka. Ieškoti savo programą žemiau ir tiesiogiai susisiekti su priėmimo tarnybai savo pasirinktą mokyklą, užpildydamas švino pavidalu.