Keystone logo

12 Bakalauro studijos Programos į Metalurgija 2024

Filtrai

Filtrai

  • Bakalauro studijos
  • Tiksliųjų mokslų bakalauro studijos
  • Humanitarinių mokslų bakalauro programos
  • Verslo administracijos bakalauro studijos
  • Inžinerijos studijos
  • Medžiagų mokslas
  • Metalurgija
Studijų sritys
  • Inžinerijos studijos (12)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas

Bakalauro studijos Programos į Metalurgija

Bakalauro programos parengti studentus teikiant pagrindinę pagrindą savo studijų srityje. Šios kietosios blokai leidžia studentams pradėti savo karjerą arba tęsti gauti viršutinę magistro kvalifikacinį laipsnį.

Kas yra Metalurgija bakalauras? Ši programa apima mineralinio perdirbimo ir gavybos tyrimą. Studentai galės identifikuoti fizinius aspektus metalurgijos, pavyzdžiui, dirbant su metalais. Programos dalyviai taip pat sužinoti, kaip atskirti esminius mineralų, valo didelės koncentracijos mineralų ir naudoti juos formuoti gaminius. Programos metu mokiniai mokosi, kaip mesti, kalvė ir išstumti metalo ir kaip kietumas ir stiprumas šių produktų yra kontroliuojama per įvairius procesus.

Studentai mokosi esminius įgūdžius didinti gamybą ir didinant energijos vartojimo efektyvumą vidaus ir tarptautinių kompanijų. Bakalauro ir metalurgijos padidina studento gebėjimą rasti šioje augančioje mokslo srityje poziciją.

Nors šis išsamus laipsnis yra siūlomos tarptautinių universitetų visame pasaulyje, mokslą kaina skirsis priklausomai nuo mokyklos studentas pasirenka dalyvauti. Tai gera idėja suinteresuoti studentai susisiekti Priėmimo biurus suprasti naujausius programos išlaidų.

Studentai, kurie baigė su metalurgijoje bakalauras gali rasti, karjeros mokslinių tyrimų, pramonės ar valdymo, arba jie gali pasirinkti toliau į aukštosios mokyklos. Metalurgijos inžinieriai dirbti rūda valymo įrenginių, naftos perdirbimo, plieno gamyklų, metalo gamyba augalų ir laboratorijose. Metalurgijos srities auga kaip mineralų gavybos ir jo sąlygų gerinimo yra didelė paklausa. Ne tik šis procesas labai svarbus kuriant ir gaminant įvairius produktus, ji taip pat padeda studentams dirbti su aplinka taip pat.

Žmonės, kurie negyvena šalia universitete vis dar galite uždirbti bakalauro laipsnį metalurgijos per interneto programų.Tai leidžia studentams užsidirbti savo laipsnį iš savo namų komfortą. Ieškoti žemiau savo programą ir susilietus tiesiogiai Priėmimo biuras savo pasirinktą mokyklą užpildant švino pavidalu.