Keystone logo
Susisiekite su mokyklomis tiesiogiai – palyginkite 29 Bakalauro laipsniai  (Bakalauro studijos) į Miškų studijos 2024

29 Bakalauro studijos Programos į Miškų studijos 2024

Apžvalga

Bakalauro laipsnį paprastai vykdo po vidurinės mokyklos baigimo arba GED baigimo. Studentai gali tobulinti savo žinias įvairiose srityse, o per trejus iki penkerius metus užsidirbti laipsnį, kuris gali paskatinti atlikti karjerą.

Kas yra miškų mokslų bakalauro laipsnis? Ši programa skirta tiems, kurie nori gilesnio supratimo apie mišką ir augalų apsaugą. Nors kiekviena programa skiriasi pagal savo konkrečią mokymo programą, studentai paprastai mokosi apie gyvūnų ir augalų gyvenimą, miškų tvarkymą ir planavimą, išsaugojimą ir ekologiją. Bendrieji kursai gali apimti zoologiją, geologiją, dirvožemį, entomologiją ir ekosistemas. Be pamokų paskaitų ir diskusijų, studentai dažnai įgyja patirties laboratorinių darbų, ekskursijų ir stažuočių metu.

Kadangi miškai yra sudėtingos ekosistemos, studentai, įgiję šį laipsnį, gali įgyti analitinių įgūdžių, kad padėtų atsakyti į klausimus. Jie taip pat gali plėtoti mokslinių tyrimų įgūdžius, o tie, kurie mokosi valdymo srityje, gali pagerinti lyderystės ir bendravimo gebėjimus, kurie yra naudingi karjeros plėtrai.

Sprendžiant, kurioje mokykloje dalyvauti, studentai turėtų atsižvelgti ne tik į mokslą, bet ir į programas mokamus mokesčius bei pragyvenimo išlaidas. Tie iš biudžeto gali norėti pasirinkti artimiausią mokyklą ar apsvarstyti internetines klases. Kai kurios institucijos taip pat gali teikti paskolas, stipendijas ar kitokią finansinę pagalbą, skirtą padėti finansams.

Yra įvairių darbdavių, ieškančių įgūdžių, kuriuos siūlo miško mokslų absolventai. Karjera gali būti su vyriausybinėmis agentūromis, akademine bendruomene, privačiomis įmonėmis, konsultacinėmis firmomis ir ne pelno organizacijomis. Profesiniai pavadinimai gali būti botanistas, biologas, mokslinis tyrėjas, entomologas, ekologas ar profesorius. Kiti darbai gali būti miškų valdytoja, aplinkos apsaugos specialistas, miško ekonomistas, biologinio saugumo specialistas, medienos vertinimas, politikos analitikas, medienos perdirbėjas, žemės valdytojas, aplinkos apsaugos konsultantas ir miškų planuotojas.

Mūsų internetinė duomenų bazė turi daugybę galimybių miškų mokslų programoms tiek nacionalinėse, tiek tarptautinėse mokyklose. Galite greitai ieškoti savo programos žemiau ir tiesiogiai susisiekti su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

Skaityti daugiau

Filtrai

  • Bakalauro studijos
  • Tiksliųjų mokslų bakalauro studijos
  • Humanitarinių mokslų bakalauro programos
  • Verslo administracijos bakalauro studijos
  • Gyvosios gamtos mokslai
  • Žemės ūkio mokslai
  • Miškų studijos
Studijų sritys
  • Gyvosios gamtos mokslai (29)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas