Keystone logo

20 Bakalauro studijos Programos į Miestų planavimo studijos 2024

Filtrai

Filtrai

 • Bakalauro studijos
 • Tiksliųjų mokslų bakalauro studijos
 • Humanitarinių mokslų bakalauro programos
 • Verslo administracijos bakalauro studijos
 • Architektūros studijos
 • Miestų planavimo studijos
Studijų sritys
 • Architektūros studijos (20)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
  Vietos
  Raskite daugiau vietų
  Laipsnio tipas
  Trukmė
  Studijų tempas
  Kalbos
  Kalbos
  Studijų formatas

  Bakalauro studijos Programos į Miestų planavimo studijos

  Miestų planavimo arba urbanistikos bakalauro studijos apima daugybę su miestų inžinerija susijusių disciplinų. Šią studijų programą paprastai sudaro tokie kursai kaip miestų dizainas, statistika, miestų teisė, ekomonika, žemės panaudojimas, taip pat išsamiai nagrinėjamos miestų erdvės panaudojimo praktikos. Kai kurie universitetai studentams siūlo rinktis vieną iš srities specializacijų ir studijuoti transporto sistemų planavimą, tarptautinę plėtrą, nekilnojamąjį turtą, geografijos informacines sistemas ir kt.

  Miestų planavimo bakalauro studijos paruošia studentus įžengti į itin konkurencingą ir daug galimybių atveriančią darbo rinką tiek privačiame, tiek viešajame sektoriuje. Dauguma miesto planavimo specialistų bendradarbiauja su architektais, miestų dizaino specialistais bei vietine vyriausybe ar seniniūja. Priklausomai nuo universiteto, studentai gali rinktis ne tik dienines miestų planavimo studijas, bet ir lankstesnes ištęstines ar netgi internetines studijas. Kai kurie universitetai taip pat siūlo rinktis multidiciplininę studijų programą ir miestų planavimo studijas jungti su nekilnojamjo turto, architektūros ar civilinės inžinerijos studijomis.

  Kartu su nuolat augančiais miestais bei jų infrastruktūromis auga ir motyvuotų bei untuziastingų miestų planavimo specialistų poreikis. Tad šios studijos gali būti itin geras sėkmingos karjeros startas. Peržvelkite žemiau pateiktas miestų planavimo bakalauro studijų programas ir atraskite sau tinkamiausias studijas.