Keystone logo

11 Bakalauro studijos Programos į Mokesčiai 2024

Filtrai

Filtrai

 • Bakalauro studijos
 • Tiksliųjų mokslų bakalauro studijos
 • Humanitarinių mokslų bakalauro programos
 • Verslo administracijos bakalauro studijos
 • Ekonomikos studijos
 • Mokesčiai
Studijų sritys
 • Ekonomikos studijos (11)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
  Vietos
  Raskite daugiau vietų
  Laipsnio tipas
  Trukmė
  Studijų tempas
  Kalbos
  Kalbos
  Studijų formatas

   Bakalauro studijos Programos į Mokesčiai

   Bakalauro laipsnis paprastai baigtas per ketverius metus. Tačiau, priklausomai nuo mokykloje ir ploto tyrimo, ji gali imtis tarp trijų ir penkių metų. Ši bakalauro laipsnis paprastai uždirbo iki magistro laipsnį.

   Kas yra apmokestinimo bakalauras? Šis laipsnis paprastai yra specialybė per apskaitos programos ir dėmesys rengiant specialistus mokesčių paruošimo. Bendrieji kursai apskaitoje buvo imtasi, įskaitant finansinės apskaitos, valdymo apskaitos, tarptautinės verslo teisės, vadybos, organizacinės elgsenos ir rinkodaros. Mokesčių konkrečių kursai taip pat yra dėmesio ir gali apimti federalinių pajamų mokesčių, verslo apmokestinimo ir finansų ataskaita analizė. Programos tikslas parengti mokesčių valdymo supratimą tiek verslui, tiek privatiems asmenims. Svarbu atkreipti dėmesį, nors, kad dėl mokesčių įstatymų sudėtingumo, dauguma studentų pasirinkti susikoncentruoti tik vienoje srityje.

   Užbaigimo mokestinę programą nauda apima gebėjimą dirbti mokesčių preparato ar pradėti savo verslą, kaip mokesčių tvarkytojo. Jūs galėsite kvalifikuotai atlikti reikalingus formas įvairiems klientams, užtikrinant, kad jie būtų tinkamai įvykdyti savo mokestines prievoles.

   Iš programos kaina yra sunku įvertinti dėl pokyčių programų ir mokyklų. Geriausias būdas sužinoti jūsų tikimybė išlaidas yra susisiekti su finansinės paramos biurą pasirinktą mokyklą.

   Baigusių programą yra pasirengę dirbti kaip mokesčių buhalterių ir sėdėti už bet kokią reikalingą licenciją. Studentai taip pat gali dirbti kaip mokesčių rengėjų. Užimtumo galima rasti su vyriausybe ar privačių darbdavių. Tai apima darbo savo mokesčių paruošimo verslo ar dirbant mokesčių paruošimo bendrovė. Be to, jūs esate pasirengę dirbti bendrovės finansų departamento.Dažnas karjeros galimybės absolventams Apmokestinimo bakalauro studijų programą taip pat auditorius ir mokesčių teisininkas, nors ji turėtų būti pažymėta, kad tampa advokatu reikalauja papildomo išsilavinimo.

   Jei jus domina padėti žmonėms naršyti dažnai painioja pasaulį apmokestinimo, tada bakalauro laipsnį mokesčių gali būti už jus. Ieškoti žemiau savo programą ir susilietus tiesiogiai Priėmimo biuras savo pasirinktą mokyklą užpildant švino pavidalu.