Keystone logo

63 Bakalauro studijos Programos į Vaizduojamasis menas Muzikos studijos Muzikos verslas 2024

Filtrai

Filtrai

  • Bakalauro studijos
  • Tiksliųjų mokslų bakalauro studijos
  • Humanitarinių mokslų bakalauro programos
  • Verslo administracijos bakalauro studijos
  • Vaizduojamasis menas
  • Muzikos studijos
  • Muzikos verslas
Studijų sritys
  • Vaizduojamasis menas (63)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas

Bakalauro studijos Programos į Vaizduojamasis menas Muzikos studijos Muzikos verslas

Universitetų visame pasaulyje siūlo bakalauro 's laipsnį studentams, kurie sėkmingai užbaigti bakalauro programą. Šio tipo tyrimų ilgis paprastai trunka keturis metus. Bakalauro 'laipsnį žymi akademiniai pasiekimai studentams, kurie siekia aukštojo išsilavinimo. Abu menų bakalauro ir bakalauro laipsnius siūlomi priklausomai nuo studento 'ai pasirinktą pagrindinis.

Kas yra muzikos verslo bakalauro? Muzikos Verslo bakalauras apima daugybę aspektų muzikos pramonėje. Tie, kurie užsiregistruoti šiuose kursuose mokosi įvairių dalykų, susijusių su muzika ir verslo, pavyzdžiui, rinkodaros, valdymo, biudžeto sudarymo, teisiniais klausimais, ir skaitmeninių žiniasklaidos priemonių. Atitinkama istorija muzikos versle, taip pat mokė. Vidaus darbu muzikos industrijos analizuojami, siekiant suprasti, kaip ji veikia šiandien 's pasaulyje. Kai koncentracija sritys įrašų sukūrimą, Renginių organizavimas, atlikėją valdymo ir leidyba.

Pelningiausi muzikos verslo bakalauro rengia studentus sėkmingai karjerai įrengiant jiems būtinų žinių ir įgūdžių, kaip naršyti muzikos pramonėje.

Mokestis visada yra tema klausimas, kai kalbama mokosi universitete. Išlaidos ir mokesčiai skirtis, nes yra pasaulines institucijas, kurios siūlo į muzikos verslo bakalauro minia.

Baigusių šią programą eiti laikyti sėkmingus pozicijas, kaip muzikos industrijos profesionalams. Kai plėtoti savo įrašų kompanijų arba gauti samdyti dirbti esamus. Atlikėjas valdymas yra karjeros galimybė, kad daugelis absolventai eiti. Valdymas menininkas apima skatinimą, instruktavimas, užsakymą, ir apskritai, atstovaujančių muzikos atlikėją. Kiti tapti leidėjai, platintojai, ar rinkodaros juostose ar įrašų kompanijų. Visi muzikos verslo karjeros suteikti absolventams galimybę įdėti savo įgūdžius ir žinias naudoti.

Jei esate būsimasis studentas, kuris nori uždirbti savo bakalauro muzikos verslo, ji 's protinga padaryti šiek tiek daugiau dėmesio paiešką. Ieškoti savo programą žemiau ir tiesiogiai susisiekti su priėmimo tarnybai pasirinkai mokykloje užpildant švino pavidalu.