Keystone logo

6 Bakalauro studijos Programos į Ne pelno organizacijos 2024

Filtrai

Filtrai

 • Bakalauro studijos
 • Tiksliųjų mokslų bakalauro studijos
 • Humanitarinių mokslų bakalauro programos
 • Verslo administracijos bakalauro studijos
 • Administravimo studijos
 • Ne pelno organizacijos
Studijų sritys
 • Administravimo studijos (6)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
  Vietos
  Raskite daugiau vietų
  Laipsnio tipas
  Trukmė
  Studijų tempas
  Kalbos
  Kalbos
  Studijų formatas

  Bakalauro studijos Programos į Ne pelno organizacijos

  Bakalauro yra bakalauro laipsnį, kuris yra apdovanotas, kai studentai užbaigti reikiamą rinkinį kursų mokslo, meno ar verslo srityse. Daugelis absolventai dažnai įvesti darbo jėgos, o kiti ir toliau bus uždirbti savo magistro ar daktaro laipsnį.

  Kas yra NPO bakalauras? Ši programa yra skirta tiems, kurie nori valdyti ne pelno organizacijos (NPO), ir jie išmoks reinvestuoti visas papildomas pajamas pasiekti organizacijos tikslus. Studentai mokysis apie įvairių tipų NPO, taip pat ekonominių ir teisinių aspektų juos nukreipiant. Kiekvienas programa skirsis, bet temos gali suktis aplink mokesčių statusą, vadovavimo, planavimo, politikos, strategijos, lėšų, atskaitomybė ir perklausai nuostatas, atstovavimo, ekonominės veiklos ir priežiūros.

  Studentai, kurie siekia šio laipsnio bus naudinga tuo, kad jie gauti padėti bendruomenės per paslaugų ar labdaros organizacijos.Nesvarbu, ar jie pasirenka dirbti už nustatytą organizacijos arba pradėti savo studentai galės padaryti skirtumą.

  Susijusios su NPO laipsnį sąnaudos gali labai skirtis iš vienos institucijos į kitą. susiję veiksniai apima mokyklos buvimo vietos ir programos trukmę. Kreipiamės į konkrečias mokyklas yra geriausias būdas studentams sužinoti, ką finansiniai įsipareigojimai bus reikalaujama.

  Asmenys, kurių NPO laipsnis gali pasirinkti dirbti ne pelno organizacijų, kurios svyruoja nuo švietimo, humanitarinių mokslų ir religijos žmogaus paslaugų, sveikatos, ir socialinių pokyčių pakraipos misijose. Karjeros keliai gali būti plėtros direktorius, vykdantysis direktorius, skyriaus vadovas, paslauga ar programa lyderis, o LABDAROS direktorius. Tie, su verslumo dvasia taip pat galite pradėti savo NPO toje srityje, kuri yra svarbi jiems.

  Pradėti tiriant ir lyginant mokyklas dabar naudojant mūsų internetinę duomenų bazę.Ieškoti žemiau savo programą ir susilietus tiesiogiai Priėmimo biuras savo pasirinktą mokyklą užpildant švino pavidalu.