Keystone logo

17 Bakalauro studijos Programos į Nekilnojamojo turto vadybos studijos 2024

Filtrai

Filtrai

 • Bakalauro studijos
 • Tiksliųjų mokslų bakalauro studijos
 • Humanitarinių mokslų bakalauro programos
 • Verslo administracijos bakalauro studijos
 • Verslas
 • Nekilnojamasis turtas
 • Nekilnojamojo turto vadybos studijos
Studijų sritys
 • Verslas (17)
 • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas

  Bakalauro studijos Programos į Nekilnojamojo turto vadybos studijos

  Užsiėmimas bakalauro laipsnį suteikia pažangių dėstymo universitete lygiu pabrėžiant pasirinktą srityje galimybę. Laipsnis reikalingas įėjimas į daugelį karjeros. Studentai taip pat gali naudoti bakalauro laipsnį, kaip pamatus nuolatinių studijų magistro lygiu.

  &nbsp

  Kas yra nekilnojamojo turto vadybos bakalauras? Vadybininkai nekilnojamąjį turtą yra atsakingas už tvarkymą kitų turtą siekiant išlaikyti vertę ketinimų ir maksimaliai uždirbti potencialą. Studentai susipažįsta su vertinimo, vystymo, valdymo ir tarpininkavimo supratimą. Imties kursai apima apskaitos ir finansų, rinkodaros, Nuoma, santykiai su nuomininkais, ryšių, sutartinių susitarimų, ekonomika ir nekilnojamojo turto teisė. Vertinimo įgūdžiai įgyjami dėstymo vertinimo metodus, portfelio analizė ir tendencijos, kurios turi įtakos turto vertės.Tyrimai apima administravimo gyvenamųjų ir komercinių patalpų, vyresniųjų gyvenimo ir prieinamą būstą.

  &nbsp

  Privalumai laipsnis gali būti vertinamas dėl asmens lygiu, taip pat karjeros. Individualus augimas yra realizuojama per plėtrai analizės ir bendravimo įgūdžius. Be to, žinios gautos programos gali būti taikomos studentų privataus gyvenimo pagerinti nuosavybės sprendimus.

  &nbsp

  Programa galimybės yra prieinamas visame pasaulyje, įvairaus išlaidų pagal vietą ir programą. Norėdami nustatyti geriausią individualų pasirinkimą, studentai turėtų ištirti kiekvieną variantą specifiką su savo asmeninių tikslų galvoje.

  &nbsp

  Įgūdžiai išmoko vykdyti nekilnojamojo turto valdymo laipsnį yra didelė paklausa darbo vietoje. Absolventai yra įrengta darbo keliose skirtingose ​​srityse. Karjera galimi valdymo ir plėtros, žemės naudojimo planavimo, geodeziją, nekilnojamojo turto investicijų ir turto vertinimo.Absolventai taip pat kvalifikuoti veikti kaip konsultantų lizingas, rinkodaros, investicijų planavimo ir įsigijimo ir disponavimo turtu. Iš potencialių darbdavių sąrašas apima nekilnojamojo turto agentūros, daugiabučių kompleksai, socialinį būstą, atostogos savybių, komercinės verslo bokštai, pramoniniai parkai, prekybos centrus ir biurų parkų.

  &nbsp

  Norėdami žengti pirmą žingsnį link sudėtingas ir karjeros nekilnojamojo turto valdymu, ieškoti savo programą žemiau ir tiesiogiai susisiekti su priėmimo tarnybai savo pasirinktą mokyklą, užpildydamas švino pavidalu.