Keystone logo

37 Bakalauro studijos Programos į Sveikatos priežiūra Neurologija Neurologija 2024

Filtrai

Filtrai

  • Bakalauro studijos
  • Tiksliųjų mokslų bakalauro studijos
  • Humanitarinių mokslų bakalauro programos
  • Verslo administracijos bakalauro studijos
  • Sveikatos priežiūra
  • Neurologija
  • Neurologija
Studijų sritys
  • Sveikatos priežiūra (37)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas

Bakalauro studijos Programos į Sveikatos priežiūra Neurologija Neurologija

Studentai, kurie išrinkti siekti neurologijos bakalauro pradėti nuo kursinių, kad pagrindinis dėmesys skiriamas plataus nurodymu šiuolaikinės neurologijos ramsčių, iš ląstelių į sistemų lygį. Laikydami laipsnį šioje srityje suteikia konkurencinį pranašumą šioje itin reikliems srityje.

&nbsp

Kas yra neurologijos bakalauras? Tai programa, kuri suteikiančias studentus su pagrindiniais principais ir įgūdžių, kurie bus parengti juos siekti magistro studijas sėkmingai į pagrindinių ir taikomųjų disciplinų su neurologijos dėmesio įvairovė. Dėmesys svyruoja nuo pažinimo ir biologijos mokslų į biotechnologijų ir medicinos. Dalyviai taip pat sužinoti fundamentalieji ir taikomieji žinias apskritai mokslo, psichologijos ir biologijos. Šie metodai gali būti pasaulinio temas, leidžiant jiems įvaldyti ir kritiškai vertinti žinias šioje srityje.

&nbsp

Studentui renkantis imtis neurologijos programos bakalauro pagrindimas yra įvairi.Pavyzdžiui, kursai mokyti sąvokas, įskaitant chemijos, fizikos, psichologijos, biologijos, informatikos ir matematikos įvairovė. Kursinių apima nuodugnų skaičiavimas, sudėtį, ląstelių ir molekulinė biologija, psichologija, organinės biologijos ir organinės chemijos klases.

&nbsp

Išlaidos skiriasi priklausomai nuo mokyklos ir programos paprastai trunka nuo trijų iki keturių metų. Svarbu, kad jums tyrimų savo pasirinkimą programa kruopščiai įsitikinti, kad ji atitinka savo tikslus.

&nbsp

Absolventai yra didelė paklausa iš vis labiau konkurencinga pareigoms. Neurologija patirtis yra labai svarbi daugelio karjeros, pavyzdžiui, akademinės mokslo ir medicinos. Kiti švietimas, viešąją tvarką, biotechnologijos, leidyba, mokslinės raštu, filantropiją ir teisę. Kai absolventai sekti karjeros kelius į akademinių tyrimų, švietimo administravimo ir farmacijos tyrimams.Studentai turės sukurti tvirtą mokslinį pagrindą suteikiant jiems tarnauti visuomenei įvairiais būdais, sąveikaudamas su bendraamžiais, fakulteto ir pramonės specialistų per intensyvaus mokymosi patirtimi.

&nbsp

Variantai, esant vidaus ir tarptautinių universitetų įvairovė. Dabar programos yra puikus pasirinkimas asmenims, kurie gyvena atokiose vietovėse, kuriose yra ribota prieiga prie įrenginio. Web-based galimybės prisitaikyti prie tų, kuriems reikia lankstų darbo grafiką. Ieškoti savo programą žemiau ir tiesiogiai susisiekti su priėmimo tarnybai savo pasirinktą mokyklą, užpildydamas švino pavidalu.