Keystone logo
Susisiekite su mokyklomis tiesiogiai – palyginkite 20 Bakalauro laipsniai  (Bakalauro studijos) į Operacijų vadybos studijos 2023/2024

20 Bakalauro studijos Programos į Operacijų vadybos studijos 2023/2024

Apžvalga

Studentai siekia bakalauro laipsnį yra plėtoti gilesnį supratimą apie pasirinktą objektą. Kurso tyrimas paprastai trunka trejus-ketverius metus užbaigti. Bakalauro reikalingas daugeliui karjeros ir suteikia galimybę tęsti studijas antrosios pakopos lygmenyje.

Kas yra Operacijų valdymas bakalauras? Operacijų vadovas supaprastina gamybos ir krovinių pristatymas, tuo pačiu išlaikant ekonomikos procesus. Kursai centras vadovavimo įgūdžių, problemų sprendimo ir kurti efektyvumas vietoje. Studentai susipažįsta su visų verslo sričių supratimą. Klasės yra rinkodaros, finansų, kokybės kontrolės, statistinė analizė, etika, prognozavimo metodus, logistikos ir tiekimo grandinės valdymas. Gebėjimas prognozuoti finansines tendencijas yra perteikta per studijų ekonomikos ir operacijų tyrimams ir diskusijoms apie tai, kaip žmogaus elgesys paveikia rinkas. Akcentuojamas organizacinius, analitinius ir sprendimų priėmimo sugebėjimus.

Siekiant sukurti operacijose valdymo laipsnį nauda gali būti vertinamas nuo individo, taip pat organizaciniu lygmeniu. Įmonės naudos iš padidėjusio produktyvumo. Asmeniniai augimo supratau plėtojant analitinių įgūdžių. Gebėjimas supaprastinti procesus galima taikyti kasdieniame gyvenime, siekiant didinti efektyvumą ir siekti svarbių tikslų.

Programos yra siūlomi visame pasaulyje. Kaina skiriasi priklausomai nuo vietos ir mokymo programą. Tiriant pasaulines galimybes, studentai gali pasirinkti variantą, kuris geriausiai sprendžia jų tikslus ir asmeninius interesus.

Įsigytos vykdo operacijose vadybos bakalauro įgūdžiai ir žinios yra labai paklausi, atverti duris į daugelio karjeros galimybėmis viešajame ir privačiame sektoriuje. Paslaugų ir svetingumo pramonės, gamybos, sveikatos priežiūros, mažmeninės prekybos, bankininkystės ir logistikos visi siekiame pirmauti gerinant verslo efektyvumą.Darbas apima valdymo operacijų, gamybos, projektų, tiekimo grandinės, pirkimu, pardavimu ir kokybės užtikrinimą. Analitikai reikalingas bendrojo verslui, procesų ir galutinio vartotojo paramos srityse. Absolventai taip pat pasamdė kaip produkto ar paslaugos prognozuotojų, paslaugų sistemų planuotojams, ir augalų vadovams.

Norėdami pradėti savo karjerą naudingas srityje operacijų valdymo, ieškoti savo programą žemiau ir tiesiogiai susisiekti su priėmimo tarnybai savo pasirinktą mokyklą, užpildydamas švino pavidalu.

Skaityti daugiau

Filtrai

  • Bakalauro studijos
  • Tiksliųjų mokslų bakalauro studijos
  • Humanitarinių mokslų bakalauro programos
  • Verslo administracijos bakalauro studijos
  • Administravimo studijos
  • Logistika
  • Operacijų vadybos studijos
Studijų sritys
  • Administravimo studijos (20)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas