Keystone logo

25 Bakalauro studijos Programos į Vadybos studijos Organizacijų vadyba 2024

Filtrai

Filtrai

 • Bakalauro studijos
 • Tiksliųjų mokslų bakalauro studijos
 • Humanitarinių mokslų bakalauro programos
 • Verslo administracijos bakalauro studijos
 • Vadybos studijos
 • Organizacijų vadyba
Studijų sritys
 • Vadybos studijos (25)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
  Vietos
  Raskite daugiau vietų
  Laipsnio tipas
  Trukmė
  Studijų tempas
  Kalbos
  Kalbos
  Studijų formatas

  Bakalauro studijos Programos į Vadybos studijos Organizacijų vadyba

  Bakalauro laipsnis paprastai trunka ketverius metus užbaigti bet gali užtrukti septynerius metus. Tai bakalauro laipsnį, kuris gali sutelkti dėmesį į mokslo, matematikos, meno ar humanitarinius mokslus. Bakalauro laipsnis yra dažnai reikia prieš studentas gali siekti bet kokios studijų programos tipą.

  Kas yra organizacinės valdymo bakalauras? Organizacinių valdymo bakalauras yra studijų Žinoma, kad dėmesys sutelkiamas į tai, kaip veikia organizacijos. Kai kurios programos gali atrodyti, kad ryšių, žmogiškųjų išteklių valdymo, sprendimų priėmimo, etikos ir grupės elgesys, siekiant geriau suprasti, kaip valdyti organizacijas. Kursai reikalingi pagrindinė gali skirtis iš vienos institucijos į kitą, bet galėtų apimti verslo ryšių, vadovavimo organizacijoms, organizacinės plėtros ar principais asmeninės ir organizacinės lyderystės.

  Su šia laipsnio tipą, studentas gali būti geriau pasirengusios įvertinti ir pakeisti savo ar savo vadovavimo stilių, kad geriau atitiktų konkrečią organizaciją. Tai gali sukelti didesnį atlyginimą ar skatinimo. Bakalauro Organizacinė valdymo yra naudingas, nes iš praktinės patirties ji siūlo.

  Kai jis ateina į bakalauro laipsnį kaina, ji gali būti sunku įvertinti. Faktas yra tai, mokslą labai skiriasi kiekvienoje institucijoje. Kolegijos vietą, kaip jūs imtis klases ir kiek kursai vartojate gali vaidinti vaidmenį, kiek kaina.

  Dauguma absolventų bakalauro laipsnis įeiti lygio pareigas. Šis laipsnis su kai ankstesnės patirties, vis dėlto turėtų pasiruošti vidutinio lygio valdymo pozicijas įvairiose pramonės šakose, pavyzdžiui, vyriausybės, mažmeninės prekybos ar pardavimo. Kai absolventai gali net pasirinkti pradėti savo verslą.Organizacinių valdymo bakalauras taip pat galėtų pasiruošti vykdyti magistro laipsnį arba daktaro.

  Kai esate pasirengę taikyti, ieškoti žemiau savo programą ir susilietus tiesiogiai Priėmimo biuras savo pasirinktą mokyklą užpildant švino pavidalu.