Keystone logo

28 Bakalauro studijos Programos į Vadybos studijos Lyderystė Organizacijų lyderystės studijos 2024

Filtrai

Filtrai

  • Bakalauro studijos
  • Tiksliųjų mokslų bakalauro studijos
  • Humanitarinių mokslų bakalauro programos
  • Verslo administracijos bakalauro studijos
  • Vadybos studijos
  • Lyderystė
  • Organizacijų lyderystės studijos
Studijų sritys
  • Vadybos studijos (28)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas

Bakalauro studijos Programos į Vadybos studijos Lyderystė Organizacijų lyderystės studijos

Bakalauro yra bakalauro laipsnį, kuris suteikia pažangias rengimas konkrečioje srityje interesų. Studentai, kurie tęsti bakalauro treniruojasi už pasirinktą karjeros arba klojant tolesnėms studijoms magistrantūros lygio pagrindą.

Kas yra Organizacinė Lyderystė bakalauras? Ši studijų programa suteikia žinių ir įgūdžių, reikalingų vadovaujant tokiose srityse, kaip žmogiškųjų išteklių ir ne pelno organizacijos. Specializacija taip pat yra siūlomi ryšių, pabrėžiant tarpasmeninių mainus ir ryšių sprendimų pastatą. Už organizacinės lyderystės ugdymo apima kursus, kaip antai kritinis mąstymas, valdymo, apskaitos, biudžeto sudarymo, ir informacines sistemas. Žmogiškųjų išteklių mokymas apima studijas sociologijos ir psichologijos, darbo analize, apgyvendinimas, kompensacijos, išmokų, mokymo, ir darbuotojo santykių. Nepelno specialybės centrai, kaip visuomenės problemos sprendžiamos taikant ne pelno agentūroms.Galimybės yra numatyta stažuočių ir dalyvavimo atvejų tyrimus.

Studentai programos suvokti asmeninį augimą per kritinio mąstymo ir sprendimų priėmimo įgūdžius. Srityje suteikia galimybę naudotis bendruomenei ir vykdyti individualias aistras per lyderystės nevyriausybinėms organizacijoms.

Mokyklos daugelyje skirtingų šalių pasiūlyti programas organizacinės lyderystės. Gyvenimo ir vieta yra tarp lemiančių veiksnių sąnaudų. Norėdami rasti geriausią galimybę įvykdyti individualius interesus ir tikslus, mokiniai turėtų savo pasaulines galimybes.

Absolventai yra pasirengę imtis vadovaujančio vaidmens įvairiose aspektų organizacinę struktūrą, įskaitant valdymo, finansų, lėšų rinkimo ir rinkodara. Komunikacijos koncentracija atveria duris karjeros, pavyzdžiui, viešųjų ryšių atstovas, socialinės žiniasklaidos specialistas, žiniasklaidos koordinatorius, techninė rašytojas, ir informacijos vadybininkas.Žmogiškųjų išteklių parinktis suteikia galimybes dirbti mokymo ir plėtros, įdarbinimo, naudos administravimo ir darbo analizei. Įgūdžiai ir žinios, gautos iš šios programos gali būti taikomos ne pelno arenoje, taip pat bendrojo verslo sektoriuje.

Norėdami pradėti savo karjeros srityje, kuri gali padaryti skirtumą pasaulyje, ieškoti savo programą žemiau ir tiesiogiai susisiekti su priėmimo tarnybai savo pasirinktą mokyklą, užpildydamas švino pavidalu.