Keystone logo

12 Bakalauro studijos Programos į Verslas Pardavimai 2024

Filtrai

Filtrai

  • Bakalauro studijos
  • Tiksliųjų mokslų bakalauro studijos
  • Humanitarinių mokslų bakalauro programos
  • Verslo administracijos bakalauro studijos
  • Verslas
  • Pardavimai
Studijų sritys
  • Verslas (12)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas

Bakalauro studijos Programos į Verslas Pardavimai

Bakalauro laipsnis suteikiamas studentams, kurie baigė kursinių kolegijoje ar universitete bakalauro programą. Programa paprastai reikalauja visu etatu studiją apie ketverius metus ir 120 semestro kreditų užbaigimą. Šis laipsnis gali atstovauti pirmasis kelią per aukštosios mokyklos. Tai taip pat gali būti naudojamas kaip prieangis į sėkmingos karjeros.

Su šia bazinį supratimą, asmenys gali būti įdomu, "Kas yra Pardavimų bakalauras?" Ši programa dažnai dėmesys skiriamas žinių ir įgūdžių, reikalingų įtikinti vartotojus apie produktų ar paslaugų verte. Kursai suteikti praktinių, technologinius ir teorinius metodus sprendžiant dabartines pardavimo klausimais. Dalykai gali apimti rinkodaros teorija, technologijų naudojimą ir skaitmenines laikmenas, pardavimų etika ir vartotojų santykius. Programa gali apimti kai kurias įtakojant socialinius pokyčius ir įvairius metodus verslui metodus.

Pardavimų tyrimas suteikia individams pamatų, reikalingų plėtoti pažangiausius metodus ir stiprios metodiką. Šie studentai gali naudoti savo įgūdžių lavinimas planavimo, logistikos, vartotojų psichologijos, ir derybas. Kiti privalumai apima prieigą prie instruktorių ir specialistų patirties turintį daug briaunų pardavimų pramonėje.

Mokslą ir mokesčiai, susiję su dalyvavimu šioje programoje, kaina gali būti labai skirtingi iš vienos mokyklos į kitą. Tai ypač pasakytina apie skirtingų šalių mokyklų. Suinteresuoti asmenys turėtų susisiekti mokyklas tiesiogiai konkrečios informacijos.

Darbo galimybės apima tuos, kurie su pavadinimais, kaip antai pardavimo plėtros įgaliotinis, įsipareigojimų specialistas, pardavimų vadovas, ir reklamos pardavimų specialistas. Šios pozicijos yra privačių ir viešųjų organizacijų.Draudimo įmonės, finansinės paslaugos agentūros, gamybos ir farmacijos įmonės ir technologijų pramonės visi reikalauti, kad prekybos atstovai paslaugas.

Jei jus domina sužinoti daugiau apie bakalauro laipsnį, patikrinti su programa sąrašą žemiau pasirinkimo. Naudokite švino formą, norėdami gauti daugiau informacijos. Pirma, ieškoti savo programą žemiau ir tiesiogiai susisiekti su priėmimo tarnybai savo pasirinktą mokyklą, užpildydamas švino pavidalu.