Keystone logo

26 Bakalauro studijos Programos į Parkų ir poilsio valdymas 2024

Filtrai

Filtrai

 • Bakalauro studijos
 • Tiksliųjų mokslų bakalauro studijos
 • Humanitarinių mokslų bakalauro programos
 • Verslo administracijos bakalauro studijos
 • Turizmas ir svetingumas
 • Parkų ir poilsio valdymas
Studijų sritys
 • Turizmas ir svetingumas (26)
 • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas

  Bakalauro studijos Programos į Parkų ir poilsio valdymas

  Turbūt dažniausiai siekiama visų povidurinio švietimo laipsnių, bakalauro laipsnis yra pažangios žinių pažymėjimas paprastai skiriama po intensyvaus tyrimo kursą universitete. Šis kursas gali trukti iki keturių metų, priklausomai nuo tyrimo ir paprastai yra reikalavimas aukštosioms apmokamas, baltos apykaklės darbo vietų. Bakalauro laipsnis yra būtinas magistro laipsnį arba daktaro.

  Kas yra parkuose ir poilsio vadybos bakalauras? Šis laipsnis suteikiančias studentus su žinių, reikalingų efektyviai valdyti visą poilsinių pramogų sąrašą ir turizmo orientuotas priemones visų rūšių. Programos gali apimti koncentracijos parko valdymo ir kelionių / turizmo srityje. Visos koncentracijos labai sutelkti dėmesį į besivystančių vadovavimo ir verslo valdymo įgūdžius be galandimo kalbą ir klausytis talentus. Kursai pabrėžiant etikos ir klientų aptarnavimo geriausia praktika dažnai įtraukiami.

  Tarp geriausių naudą bakalauro laipsnį yra padidėjęs darbo galimybes iš darbdavių, kuriems galite peržiūrėti užsidirbti laipsnį kaip įrodymą, būsimą darbuotojų atkaklumo ir įsipareigojimą užbaigti tikslus. Atsižvelgdama bakalauro laipsnį taip pat gali padėti, kai norite derėtis didesnį atlyginimą.

  Kiek tai kainuos uždirbti savo laipsnį gali priklausyti nuo to, kur norite lankyti mokyklą, kiek laiko programa yra ir kitų mokyklų konkrečių detalių. Skambinti savo būsimiems mokyklas sužinoti daugiau apie savo išlaidas.

  Gavėjai yra parkuose ir poilsio vadybos bakalauro dažnai atsiduria kvalifikuotas keletą darbo vietų. Tiems, kurie mėgsta dirbti ne gali pažvelgti į karjerą kaip lauko poilsio planuotojų, parkas vadovams ar lauko instruktoriai. Daugiau klientų atsukta laipsnių turėtojai gali pasirinkti pozicijas, pavyzdžiui, stovyklos vadovui ar sveikatai ir sveikatingumo instruktorius. Visos užduotys pasidalinti dėmesio išlaikyti patalpas ir veiklą bendruomenės aplinkoje.

  Kaip šis laipsnis auga labiau vertinami, vis daugiau ir daugiau mokyklų siūlo tai tiek ir neprisijungus. Mes padarėme skinti teisę mokyklą lengva. Ieškoti žemiau savo programą ir susilietus tiesiogiai Priėmimo biuras savo pasirinktą mokyklą užpildant švino pavidalu.