Keystone logo

8 Bakalauro studijos Programos į Pasaulinės rinkodaros studijos 2024

Filtrai

Filtrai

 • Bakalauro studijos
 • Tiksliųjų mokslų bakalauro studijos
 • Humanitarinių mokslų bakalauro programos
 • Verslo administracijos bakalauro studijos
 • Rinkodaros studijos
 • Rinkodara
 • Pasaulinės rinkodaros studijos
Studijų sritys
 • Rinkodaros studijos (8)
 • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas

  Bakalauro studijos Programos į Pasaulinės rinkodaros studijos

  Bakalauro laipsnis yra antrosios ir aukščiausio lygio bakalauro laipsnį, ir ji reikalauja maždaug dvigubai daugiau kreditų baigti kaip asocijuotos laipsnis. Šis reikalavimas yra priežastis, kodėl dauguma bakalauro studijų programos imtis ketverių iki penkerių metų užbaigti.

  Kas yra Global Marketing bakalauras? Tai specializuota pagrindinė programa, kuri remiasi pagrindiniais marketingo principų išmoko bendrojo verslo mokymo būdais, teikiančias specialią pažvelgti į konkurencijos pasaulio prekyviečių. Kaip, pavyzdžiui, Global Marketing programas linkę įtraukti daug kursų nerasta apskritai verslo programas kartu su keliais kursai su ypatingą dėmesį skiriant pasaulio rinkodaros strategijas ir praktiką siekiant teikti papildomą įžvalga.

  Galimybė gauti bakalauro laipsnį pasaulio rinkodaros nauda yra paprasta.Jei studentas yra specialiai domina karjeros su įmonėmis, kurios veikia keliose šalyse ne visos organizacijos mastu lygį, ji suteikia vientisą žinių studentas reikia.

  Studijų kainos labai skiriasi ir priklauso nuo abiejų vietovėje ir ar universitetas viešai ar privačiai finansuojama. Apskritai, mokslą ir pasaulio rinkodaros programas yra tas pats kaip universiteto bazinės normos, todėl pasitarkite su savo potencialiems mokyklas daugiau informacijos.

  Studentai, gaunantys Global Marketing laipsnį paprastai eiti dirbti rinkodaros srityje arba susijusioje srityje kaip reklama. Laipsnis yra specialiai sukurta tam, kad kandidatai labiau konkurencinga vaidmenis, kad pabrėžti prekiauti tarptautiniu mastu. Kaip laipsnio turėtojų Tuo bakalauro lygio, studentai paprastai paruoštas pradinio lygio ir pagrindinių komandos lyderio pozicijas, pavyzdžiui, duomenų analitikas.Daugelis absolventai taip pat eiti į darbą konsultacinių firmų, kur jų patirtis panaudota už klientų įmonių įvairovė.

  Dauguma mokyklų, kurios siūlo specializuotus Global Marketing laipsnių, taip pat, kad jų kursų pasiūla prieinama per interneto mokymosi modulius. Ieškoti žemiau savo programą ir susilietus tiesiogiai Priėmimo biuras savo pasirinktą mokyklą užpildant švino pavidalu.