Keystone logo

5 Bakalauro studijos Programos į Pastatų ūkio vadybos studijos 2024

Filtrai

Filtrai

  • Bakalauro studijos
  • Tiksliųjų mokslų bakalauro studijos
  • Humanitarinių mokslų bakalauro programos
  • Verslo administracijos bakalauro studijos
  • Verslas
  • Nekilnojamasis turtas
  • Pastatų ūkio vadybos studijos
Studijų sritys
  • Verslas (5)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas

Bakalauro studijos Programos į Pastatų ūkio vadybos studijos

Bakalauro paprastai pirmoji laipsnis, įgytas studento akademinės karjeros. Programos paprastai teikia bendrą aukštesnįjį išsilavinimą, taip pat pažangios žinių ir įgūdžių pasirinktoje specialybės srityje. Laipsnis gali būti naudojamas įėjimo į norimą profesiją arba nustatyti tolesnio studijuoti magistro lygio pagrindą.

&nbsp

Kas yra pastatų ūkio valdymo bakalauras? Patalpoms vadovai prižiūrėti fizinės aplinkos funkcijas organizacijos paramos paslaugas koordinavimą. Jie įsitikina, svečiai ir darbuotojai yra patogūs kad verslo operacijos gali tekėti sklandžiai. Gyvenimo centrų suprasti objektų savininkų ir nuomininkų poreikius, taip pat integruoti technologijas, procesus ir paslaugų personalą, siekiant patenkinti šiuos poreikius. Bendrosios verslo studijos yra derinamas su mokymu pastato sistemų.Kursai gali būti pastatų ūkio valdymo principus, projektų valdymo įgūdžių, turto planavimo ir plėtros, statistika, ekonomika ir HVACR sistemas (šildymo, vėdinimo, oro kondicionavimo ir šaldymo).

&nbsp

Privalumai programos apima plėtrą kritinio mąstymo ir problemų sprendimo gebėjimus. Šie valdymo įgūdžiai gali būti naudojami siekiant svarbių tikslų ir pagerinti gyvenimo kokybę.

&nbsp

Jų siekti bakalauro pastatų ūkio valdymo sąnaudos skiriasi iš vienos mokyklos į kitą, priklausomai nuo vietos ir mokymo programos reikalavimus. Galimybės yra pasaulinio masto. Studentai turėtų ištirti savo galimybes ir pasirinkti pasirinkimą, kuris geriausiai atitinka jų poreikius ir tikslus.

&nbsp

Absolventai gali tikėtis šviesios perspektyvos karjeros šioje srityje. Įmonių, ligoninių, oro uostai, viešbučiai ir renginių vietose visi turime kvalifikuotų specialistų koordinuoti paslaugas savo patalpose.Imties darbo yra direktorius ar planuotojas statybinių technologijų, įrenginių direktorių ir administracinių paslaugų vadybininkas. Įgūdžiai, taip pat gali būti taikomi darbo vietų susijusioms valdymo pozicijas, pavyzdžiui, architektūros ir statybos planuotojas ar sistemų analitikas. Papildomos lyderio pozicijos yra prieinama maitinimo, valymo ir apsaugos organizacijomis. Absolventai gali naudoti savo žinias ir įgūdžius, kad galėtų pradėti savo paslaugų įmonėms.

&nbsp

Ženkite pirmąjį žingsnį link įdomų ir iššūkių karjerą. Ieškoti savo programą žemiau ir tiesiogiai susisiekti su priėmimo tarnybai savo pasirinktą mokyklą, užpildydamas švino pavidalu.