Keystone logo

16 Bakalauro studijos Programos į Humanitariniai mokslai Teologija Pastorių studijos 2024

Filtrai

Filtrai

  • Bakalauro studijos
  • Tiksliųjų mokslų bakalauro studijos
  • Humanitarinių mokslų bakalauro programos
  • Verslo administracijos bakalauro studijos
  • Humanitariniai mokslai
  • Teologija
  • Pastorių studijos
Studijų sritys
  • Humanitariniai mokslai (16)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas

Bakalauro studijos Programos į Humanitariniai mokslai Teologija Pastorių studijos

Bakalauro yra populiariausia bakalauro laipsnį, ir tai yra siūlomi įvairių disciplinų. Laipsnis gali arba sukelti tiesiai į karjeros ar veikia kaip slenksčiu į daugiau pažangių mokslo, ir ji paprastai trunka nuo trijų iki penkerių metų užbaigti.

Kas yra pastoracijos bakalauras? Ši programa yra puikus pasirinkimas tiems, kurie nori auginti savo spiritizmo ir būti lyderis ir ministras Kristaus kūną. Studentai paprastai imtis bendrųjų klasių skirta apie Biblijos mokymo, teologijos principais, ir tarnystės. Pastoraciniame priežiūros koncentracija suteikiančias ir šviečia studentus su metodais, Filosofija, ir išteklių, tinkamų kiaušinius ar profesinės ministerija. Studentai mokosi apie pamatinių metodų sielovadą ir kaip juos pritaikyti naudojimui ministerija.

Pelningiausi laipsnį sielovados rengia studentus įvairių nustatymų karjerą.Jie galės teigiamai įtakos kitų gyvenimus, tiek jų vietinės bendruomenės ir visame pasaulyje.

Mokslą bei susijusius mokesčius su sielovada laipsnis skirsis iš vienos institucijos į kitą, priklausomai nuo mokyklos ir ilgio programos vietą. Kreipimasis į mokyklą yra geriausias būdas sužinoti, jei programa atitinka jūsų finansinius tikslus.

Baigęs su pastoracija laipsnį, asmenys gali pasirinkti karjeros kelių skaičių. Jie gali būti bažnyčios pastorius, ar jaunimo pastorius dirbant su jaunesnio amžiaus gyventojų. Kai absolventai pasirenka tęsti karjerą kaip misionierius ir keliauti pasaulį, o kiti gali norėti būti organizacijos direktorius, pavyzdžiui, vaikų ministerijų.

Pradžia naudodami mūsų internetinę duomenų bazę dabar. Ieškoti savo programą žemiau ir tiesiogiai susisiekti su Priėmimo biuras pasirinktą mokyklą pildymo švino pavidalu.