Keystone logo

3 Bakalauro studijos Programos į Plėtros vadyba 2024

Filtrai

Filtrai

 • Bakalauro studijos
 • Tiksliųjų mokslų bakalauro studijos
 • Humanitarinių mokslų bakalauro programos
 • Verslo administracijos bakalauro studijos
 • Vadybos studijos
 • Plėtros vadyba
Studijų sritys
 • Vadybos studijos (3)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
  Vietos
  Raskite daugiau vietų
  Laipsnio tipas
  Trukmė
  Studijų tempas
  Kalbos
  Kalbos
  Studijų formatas

  Bakalauro studijos Programos į Plėtros vadyba

  Kas yra plėtros valdymas?
  Plėtros valdymas – tai organizacijos produktų, paslaugų ar sistemų kūrimo planavimo, vadovavimo ir kontrolės procesas. Tai apima visos veiklos, susijusios su naujų arba patobulintų produktų, paslaugų ar sistemų kūrimu, koordinavimą ir integravimą. Plėtros valdymo tikslas – užtikrinti, kad organizacijos produktai, paslaugos ar sistemos būtų kuriami laiku ir ekonomiškai efektyviai, tenkinant organizacijos klientų ar klientų poreikius.

  Ką aš galiu veikti įgijęs plėtros vadybos laipsnį?
  Yra daug karjeros galimybių tiems, kurie turi plėtros valdymo laipsnį. Plėtros valdymo vaidmenys apima projektų vadovą, produktų vadovą, programų vadovą, verslo analitiką ir techninį rašytoją. Įgiję plėtros valdymo išsilavinimą, turėsite įgūdžių ir žinių, reikalingų sėkmingai planuoti, koordinuoti ir prižiūrėti naujų produktų, paslaugų ar sistemų kūrimą.

  Kodėl verta studijuoti plėtros vadybą?
  Studijuodami plėtros vadybą, studentai išmoksta sėkmingai valdyti plėtros procesą nuo pradžios iki pabaigos. Tai apima mokymąsi nustatyti organizacijos klientų ar klientų poreikius, sukurti tuos poreikius atitinkantį plėtros planą, įgyvendinti ir stebėti plano eigą. Plėtros vadybos studijos taip pat gali padėti studentams suprasti skirtingus produkto kūrimo etapus – nuo idėjos ir dizaino iki gamybos ir pateikimo į rinką. Šios žinios būtinos tiems, kurie nori dirbti projektų valdymo, produktų valdymo ar programų valdymo pareigas.

  Plėtros vadybos laipsnių tipai
  Yra įvairių plėtros valdymo laipsnių tiek bakalauro, tiek magistrantūros studijų lygmeniu. Šios programos gali suteikti studentams įgūdžių ir žinių, reikalingų vystymo valdymo karjerai. Bakalauro laipsniai plėtros valdymo srityje paprastai apima tokias temas kaip projektų valdymas, verslo administravimas ir finansai. Plėtros vadybos absolventai dažnai leidžia studentams specializuotis tam tikroje srityje, pavyzdžiui, produktų kūrime ar verslo administravime.

  Bakalauro studijų laipsnis yra suteikiamas tiems studentams, kurie sėkmingai pabaigia visus jų pasirinktos specialybės dalykus, ir išlaiko baigiamuosius egzaminus ar sėkmingai apsigina baigiamąjį bakalauro darbą. Priklausomai nuo studentų pasirinktos aukštosios mokyklos, šalies, kurioje studentai nori mokytis, bei konkrečios studijų programos, bakalauro studijos gali trukti nuo trejų iki septynerių metų.