Keystone logo

8 Bakalauro studijos Programos į Ekonomikos studijos Ekonomika Politikos ekonomika 2024

Filtrai

Filtrai

  • Bakalauro studijos
  • Tiksliųjų mokslų bakalauro studijos
  • Humanitarinių mokslų bakalauro programos
  • Verslo administracijos bakalauro studijos
  • Ekonomikos studijos
  • Ekonomika
  • Politikos ekonomika
Studijų sritys
  • Ekonomikos studijos (8)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas

Bakalauro studijos Programos į Ekonomikos studijos Ekonomika Politikos ekonomika

Bakalauro laipsnis yra bakalauro diplomas, suteiktas įvairiuose kolegijose ir universitetuose. Šis kolegijos lygmens studijas paprastai užima studentai, kurie dirba visą darbo dieną ketverius metus.

Kas yra politinės ekonomikos bakalauro laipsnis? Tai yra studijų sritis, kurioje nagrinėjama politikos ir ekonomikos sąveika nacionaliniu ir tarptautiniu lygiu. Daugelyje programų pabrėžiamas valdymo ir rinkos santykis, kuris yra susijęs su institucijų ir interesų grupių santykiais. Kursai dažnai priklauso nuo universiteto. Tačiau jie gali būti panašūs į ekonomiką už atsakingą pilietiškumą, makroekonomikos ir mikroekonomikos principus, lyginamąją viešąją politiką, viešuosius finansus ir viešąją politiką.

Šios programos dalyviai įgyja analitinių, kalbos ir mokslinių tyrimų įgūdžių, skirtų padėti jiems sektis karjeros ir asmeninių pastangų srityje. Mokytojai gali naudoti analitinius ir mokslinių tyrimų įgūdžius, kad suprastų jų pasirinkimo įtaką šiuolaikinei ekonomikai ir politikai. Kalbos įgūdžiai palengvina studentų bendravimą su aplinkiniais.

Politikos ekonomikos bakalauro kaina gali priklausyti nuo mokyklos ir programos trukmės. Kai kuriose mokyklose gali būti skiriamos skirtingos paraiškos pateikimo metus. Geriausias būdas gauti įvertinimą yra tiesiogiai susisiekti su universitetu.

Kokios rūšies karjerą lemia politinės ekonomikos bakalauro laipsnis? Tai gali priklausyti nuo atitinkamo studento interesų ir istorijos. Tačiau galimybės paprastai apima karjerą, panašią į mokslinių tyrimų specialistą, ne pelno organizacijos vadovą, užsienio prekybos analitiką, politikos koordinatorių, rašytoją, išmokų administratorių, viešųjų finansų analitiką ir verslo konsultantą. Mokytojai taip pat gali naudoti šį išsilavinimą kaip teisinio laipsnio, politinės ekonomikos ar aukštojo mokslo lygio socialinio darbo laipsnio atskaitos tašką.

Universitetai ir universitetai visame pasaulyje gali siūlyti politinės ekonomikos bakalaurą miesteliu ar internetu. Pasiruoškite atlikti daugiau tyrimų? Žemiau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.