Keystone logo

12 Bakalauro studijos Programos į Politikos istorija 2024

Filtrai

Filtrai

  • Bakalauro studijos
  • Tiksliųjų mokslų bakalauro studijos
  • Humanitarinių mokslų bakalauro programos
  • Verslo administracijos bakalauro studijos
  • Humanitariniai mokslai
  • Istorija
  • Politikos istorija
Studijų sritys
  • Humanitariniai mokslai (12)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas

Bakalauro studijos Programos į Politikos istorija

Kolegijos ir universitetai suteikia bakalauro laipsnį, ir jie paprastai trunka nuo trejų iki septynerių metų. Studentai mokosi konkretaus dalyko, kuris kartais vadinamas pagrindiniu. Šis laipsnis rengia studentus įstoti į darbo rinką arba baigti studijas.

Kas yra politinės istorijos bakalauro laipsnis? Ši bakalauro programa nagrinėja santykius tarp politikos ir istorijos. Mokiniai atranda, kaip politinės sistemos formavosi ir turėjo įtakos istoriniams įvykiams. Kursinis darbas apima gilesnius tyrimus ir rašymą. Studentai gali būti reikalaujami atlikti lyginamąją politinių idėjų, socialinių judėjimų, vyriausybės politikos ir pasaulinių reikalų analizę. Mokymo programa gali apimti regionų, pavyzdžiui, Artimųjų Rytų, Afrikos, Amerikos, Azijos, Karibų jūros, Lotynų Amerikos ir Rusijos, kultūrą, visuomenę ir ekonomiką. Be to, temos gali apimti arabų ir izraeliečių konfliktą, Didžiosios Britanijos imperiją, Antrojo pasaulinio karo, Vietnamo karą, religiją, rasizmą ar demokratiją. Dalyviai gali pasirinkti nepilnamečią tokiame dalyke kaip lyčių studijos, antropologija, Afrikos studijos, afroamerikietiškos studijos ar religiniai tyrimai.

Studentai, kurie siekia politinės istorijos bakalauro, įgijo stiprių mokslinių tyrimų, rašymo ir analitinių įgūdžių. Šis įgūdis tampa naudingas daugeliui gyvenimo sričių. Be to, šie įgūdžiai yra būtini norint padėti jiems pereiti į pasirinktą sritį.

Policijos istorijos bakalauro laipsnio kaina skiriasi priklausomai nuo kolegijos ar universiteto. Būsimieji studentai turėtų rūpestingai tyrinėti institucijas, kad įsidiegtų į mokyklą, atitinkančią jų akademinius tikslus ir biudžetą.

Absolventai su politinės istorijos bakalauro turi platų karjeros galimybes. Asmenys gauna užimtumą vyriausybėje, švietimo įstaigose, ne pelno organizacijose ir privačiame sektoriuje. Šių asmenų pareigų tipai apima socialinių mokslų mokytoją, tyrimo specialistą, žurnalistą, politinės kampanijos vadovą, imigrantų advokatą, ne pelno programos direktorių ir bendruomenės organizatorių. Kai kuriais atvejais absolventai vykdo aukštesnius akademinius įgaliojimus, pvz., Ph.D. ar teisės laipsnis.

Kolegijos ir universitetai visame pasaulyje siūlo internetinius kursus politinės istorijos bakalaurui įgyti. Žemiau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.