Keystone logo

101 Bakalauro studijos Programos į Politikos studijos 2024

Filtrai

Filtrai

 • Bakalauro studijos
 • Tiksliųjų mokslų bakalauro studijos
 • Humanitarinių mokslų bakalauro programos
 • Verslo administracijos bakalauro studijos
 • Socialinių mokslų studijos
 • Politikos mokslai
 • Politikos studijos
Studijų sritys
 • Socialinių mokslų studijos (101)
 • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas

  Bakalauro studijos Programos į Politikos studijos

  Bakalauro laipsnis yra įrodymas, kad jo turėtojas sėkmingai baigė savo bakalauro studijų programą ir todėl yra pasiruošęs aukštojo mokslo studijoms arba įgijo įgūdžių, reikalingų tinkamai atlikti savo pasirinktą sritį. Šis laipsnis gali būti gaunamas iš kolegijos ar universiteto, o vidutiniškai trunka nuo trejų iki septynerių metų.

  Kas yra politikos bakalauro laipsnis? Tai plati studijų sritis, kuri moko studentus įgūdžius, kurių jiems reikia sėkmingai atlikti kaip politikus, arba remti įvairias politines kampanijas ir priežastis. Tikimasi, kad studentai priims kursus, orientuotus į ekonomines ir socialines jėgas, politines institucijas, žmogaus elgesį, užsienio politiką, tarptautinius santykius ir politinę teoriją. Šios temos yra skirtos suteikti studentams žinių, reikalingų kasdieniams sunkumams, su kuriais gali susidurti vykdant karjerą šioje srityje.

  Vienas įgūdžių, kurį mokytojai gali tikėtis gauti, išlaikydami šį laipsnį, yra sustiprintas žodinis ir rašytinis bendravimas, kuris yra viskas aplink naudingą papildymą bet kokiu egzistuojančiu įgūdžių rinkiniu. Kiti pagrindiniai įgūdžiai, kuriuos mokiniai gali išmokti, apima bendruomenės politikos ir tarpininkavimo analizę.

  Studentai turėtų visada skirti laiko šiek tiek ištirti savo švietimo sąnaudas, kad jie galėtų tinkamai planuoti savo finansus. Išlaidos skirtingose ​​šalyse ir institucijose labai skiriasi, taip pat tarp asmeninių ir internetinių kursų.

  Politika egzistuoja nuo mažų, vietos organizacijų iki milžiniškų, tarptautinių, tai reiškia, kad turbūt daug darbo vietų tiems, kurie gali turėti šį bakalauro laipsnį. Kai kurios pozicijos, kurios gali domėtis siekiančius politikus, yra teisės aktų leidėjas, politikos analitikas, ryšių koordinatorius, apklausėjas, lobistas, kampanijos vadovas, politinis konsultantas, personalo viršininkas ir žiniasklaidos konsultantas. Daugelis šių pozicijų egzistuoja tiek didelėse, tiek smulkiosiose politinėse komandose, o tai leidžia tiems, kurie turi tokį laipsnį, geriau susirasti padėtį, kuriai jie tikrai patinka.

  Nesvarbu, ar jus domina vietiniai, tarptautiniai ar net internetiniai kursai, yra daugybė galimybių. Žemiau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.