Keystone logo

15 Bakalauro studijos Programos į Vadybos studijos Prabangos prekių ir paslaugų vadyba 2024

Filtrai

Filtrai

 • Bakalauro studijos
 • Tiksliųjų mokslų bakalauro studijos
 • Humanitarinių mokslų bakalauro programos
 • Verslo administracijos bakalauro studijos
 • Vadybos studijos
 • Prabangos prekių ir paslaugų vadyba
Studijų sritys
 • Vadybos studijos (15)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
  Vietos
  Raskite daugiau vietų
  Laipsnio tipas
  Trukmė
  Studijų tempas
  Kalbos
  Kalbos
  Studijų formatas

  Bakalauro studijos Programos į Vadybos studijos Prabangos prekių ir paslaugų vadyba

  Su bakalauro laipsnį, asmenys yra pasirengę toliau tęsti mokymosi galimybes, perkelti tiesiai į sėkmingos karjeros, arba tampa tinkamos didesniu profesinės sėkmės, nei jie jau turi. Šios programos paprastai reikalauja apie ketverius metus kursinį darbą. Šie bakalauro programos pamatus, kad asmenys turi tapti gerai išmanantis savo pasirinktoje srityje.

  Kas yra Luxury vadybos bakalauras? Ši programa apima tokias sritis kaip mados, prekybos ir viešbučių valdymo. Programos paprastai daugiausia dėmesio skiria valdymui prabangos prekių ir mados, taip pat prabangos paslaugas. Studentai gali būti veikiami iš efektyviausių metodų turizmo arba mažmeninių pardavimų naujų mados tendencijų. Jie aprūpinti praktinio mokymo sustiprinti švietimo modelius, jie studijuoja. Kursai apima bendrojo lavinimo reikalavimus ir klases tiesiogiai orientuota į mokinių karjeros pageidavimus.

  Su bakalauro laipsnį, daugelis absolventai yra pasirengę pereiti tiesiogiai į darbo rinką. Nors kai kurie iš jų bendraamžiai gali ieškoti darbo, be laipsnio, tie, kurie baigė programą dažnai gali judėti į dešinę valdymo pozicijas. Stažuotės dažnai galima, kad dabartiniai studentai su galimybėmis kurti savo tinklą profesionalams.

  Jei dalyvaujančių šiose programose sąnaudos skiriasi, žinoma. Mokyklos ir švietimo įstaigų, ypač tarptautiniu mastu, nustatyti skirtingas studijų tvarkaraščius. Suinteresuoti asmenys turėtų susisiekti mokyklas tiesiogiai mokesčių informacijos.

  Absolventai gali rasti, pozicijas rinkodaros, pardavimo ir prekių ženklų sričių prabangos pramonė. Kitos pareigos apima mados redaktorius, prekybos, projektavimo, iliustracija, tekstilės, produkto kūrimo, viešbučio valdymo ir prabangos prekės ženklo valdymą.Kai absolventai dirba daugiausia dėmesio skiriant kovai su klastojimu, o kiti yra darbe valdymo dekoro, susijusių su viešbučių. Kai specialistų dėmesio pardavimų ir kitiems moksliniams tyrimams mados tendencijas.

  Jei kada nors laikoma prabanga valdymo karjeros, galite peržiūrėti jums prieinamos švietimo galimybės, darant nuorodą į programos sąrašą. Jūs rasite paprastus persvarą formas, supaprastinti kontaktavimo mokyklas procesą. Ieškoti savo programą žemiau ir tiesiogiai susisiekti su priėmimo tarnybai savo pasirinktą mokyklą, užpildydamas švino pavidalu.