Keystone logo

4 Bakalauro studijos Programos į Rinkodaros studijos Rinkodara Prabangos prekių rinkodara 2024

Filtrai

Filtrai

  • Bakalauro studijos
  • Tiksliųjų mokslų bakalauro studijos
  • Humanitarinių mokslų bakalauro programos
  • Verslo administracijos bakalauro studijos
  • Rinkodaros studijos
  • Rinkodara
  • Prabangos prekių rinkodara
Studijų sritys
  • Rinkodaros studijos (4)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas

Bakalauro studijos Programos į Rinkodaros studijos Rinkodara Prabangos prekių rinkodara

Sėkmingai baigus kolegiją majoro nustatytą kursinių, studentai paprastai suteikiamas bakalauro laipsnį. Tai diplomas sudaro meistriškumą jų pagrindinių lauke ir kvalifikuoti absolventai gali ieškoti darbo arba, jeigu jie to pageidautų, toliau į studijuojant.

Kas yra Luxury rinkodaros bakalauras? Tai tarpdisciplininis laipsnis programa, kuri vystosi mokinių susipažinimą su tokiomis sąvokomis kaip prekės ženklo, produktų kūrimo, pardavimo ir, žinoma, prekyba. Dėmesys prabangos prekių yra skirta parengti studentus karjeros high-end aplinkoje ir projektus. Kursai, kurios gali būti įtrauktos į mokymo programas įtraukti įvadas į mados, rinkodaros principus, projektuodami prabanga ir pagrįsta vertės pardavimo metodai. Kiekvienas iš jų yra labai svarbu kuriant mokinių gebėjimą atlikti upscale pramonėje.

Į Luxury rinkodaros bakalauras naudinga studentus supažindinti juos su aukštos vertybinių pramonės konvencijų ir rengti jiems gerai prisideda prie tokių aplinkoje. Bendrosios rinkodaros įgūdžius, kad yra akcentuojama programoje taip pat suteikti studentams paprastai patrauklios savybes nuomos vadovams.

Iš prabangos rinkodaros bakalauro savikaina nustatoma pagal įvairius veiksnius, įskaitant, kuri mokykla nuspręsite dalyvauti ir kur jis yra. Siekiant gauti geriausią įvertį savo išlaidas, susisiekite su atstovu iš priėmimo biure.

Daugelis absolventai su šio laipsnio siekti karjeros mados industrijoje. Laipsnis yra susikertantys akcentų upscale vertės ir rinkodaros metodus, kad mokiniai su šiomis žiniomis turtas, prabangos prekės darbdavių, kurie ieško išminties bendrininkus.Jums gali rasti sau tinkamą kvalifikaciją pozicijas, pavyzdžiui, prekės ženklo vadybininkas, rinkodaros direktorius ar kampanijos dizaineris aukštos klasės darbdaviams visoje pramonės šakų.

Jeigu Jus domina uždirbti bakalauro prabanga marketingas internete, yra keletas mokyklų, kurios gali pasiūlyti tokią programą. Ieškoti žemiau savo programą ir susilietus tiesiogiai Priėmimo biuras savo pasirinktą mokyklą užpildant švino pavidalu.