Keystone logo

46 Bakalauro studijos Programos į Dizaino studijos Pramoninis dizainas 2024

Filtrai

Filtrai

 • Bakalauro studijos
 • Tiksliųjų mokslų bakalauro studijos
 • Humanitarinių mokslų bakalauro programos
 • Verslo administracijos bakalauro studijos
 • Dizaino studijos
 • Pramoninis dizainas
Studijų sritys
 • Dizaino studijos (46)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
  Vietos
  Raskite daugiau vietų
  Laipsnio tipas
  Trukmė
  Studijų tempas
  Kalbos
  Kalbos
  Studijų formatas

  Bakalauro studijos Programos į Dizaino studijos Pramoninis dizainas

  Asmenys, suinteresuoti derinant technologijas ir vaizduojamųjų menų bei siekti karjeros per mokslo pramonei turėtų apsvarstyti uždarbis pramoninio dizaino bakalauro laipsnį. Studentai uždirbti laipsnį šioje srityje naudoti savo dizainą, vizualinę strategiją ir inžinerijos įgūdžių formuoti pasaulio veidą per inovacijas ir dizainą.

  Kas yra pramoninis pavyzdys bakalauras? Programa suteikia studentams su stipriu mokslo fondas dizaino ir inžinerijos užsiėmimuose. Studentai mokosi kurti sistemas, programas ir kitas materialias prekes ir paslaugas. Šie produktai turi būti naudojami verslo, vartotojų, aplinkos, sveikatos ir transporto sektoriaus. Be darbo, siekiant gerinti funkciją, projektavimo ir taikomųjų technologijų produktų, studentai baigs su tvirta portfelio, pabrėžiant jų pasiekimus ir įgūdžius.

  Ši programa yra naudinga studentams, kurie nori iš anksto savo karjeros tikslų, o mokytis ugdyti savo projektavimo įgūdžius praktinio naudojimo srityje. Studentai taip pat išmoks naudotis įvairių dizaino įrankiai, metodikos, ir programinė įranga sukurti, sustiprinti ir padaryti produktus, siekiant patenkinti vartotojų, tiek darbdaviams poreikius.

  Institucijos visame pasaulyje siūlome platų švietimo kryptis potencialiems pramoninio dizaino studentams. Todėl išlaidos ir mokesčiai, susiję su šią studijų pasirinkimas labai skiriasi. Svarbu, kad žmonės galėtų tyrinėti savo galimybes ir susijusias išlaidas, prieš įsipareigojant bet ypač mokyklos.

  Po uždirbti, bakalauro studentai yra labai darbingas ir pramonės šakų įvairovė. Absolventai turės aiškią ir išsamią supratimą apie tai, kaip naudoti mokslo, dailę, technologijas, gauti poveikio labiau apsimokėtų, labiau apmokamas ir vaisingos karjeros galimybes pramonės projektavimo srityje.

  Pramoninis dizainas pramonė yra labai konkurencinga. Visi, kas domisi vykdo šioje srityje karjerą turėtų atidžiai ištirti visus švietimo galimybes. Daugelis įstaigų siūlome lanksčią internete klases ir prieinamą mokslą tarifus lengviau studentai užsidirba laipsnių, pagerinti jo duomenis, ir perkamumą. Paieška jūsų programoje žemiau ir susilietus tiesiogiai įvežimo įstaiga iš jūsų pasirinktos mokyklos, užpildydamas švino pavidalu.