Keystone logo

15 Bakalauro studijos Programos į Inžinerijos studijos Gamybos Inžinerija Produktų plėtros studijos 2024

Filtrai

Filtrai

  • Bakalauro studijos
  • Tiksliųjų mokslų bakalauro studijos
  • Humanitarinių mokslų bakalauro programos
  • Verslo administracijos bakalauro studijos
  • Inžinerijos studijos
  • Gamybos Inžinerija
  • Produktų plėtros studijos
Studijų sritys
  • Inžinerijos studijos (15)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas

Bakalauro studijos Programos į Inžinerijos studijos Gamybos Inžinerija Produktų plėtros studijos

Bakalauro laipsnis bakalauro studijų programa, paprastai pirmojo laipsnio specialistai įgijo. Ji gali stovėti atskirai arba būti naudojamas kaip nušokti taškas įgyti magistro ar daktaro laipsnį. Bakalauro studijų programos paprastai trunka nuo trijų iki keturių metų, ir yra užbaigtas per Lab darbą, paskaitas, ir nepriklausomo tyrimo derinys.

Kas yra Produktų plėtros bakalauras? Šis laipsnis dažnai tarnauja kaip off-shoot ar papildyti, kad rinkodaros fone. Jame pagrindinis dėmesys skiriamas prižiūrint kelią produktas trunka nuo idėjos iki dizaino, rinkodaros, į išvaizdą pardavimo grindų. Nors ši studijų programa dažnai dėmesys sutelkiamas į mados dizaino ir rinkodaros, taip pat yra bakalauro programų prieinami gaminių projektavimo ir kitose srityse, ir tie, kurie imasi bendresnį dėmesio.

Iš užsidirbti kuriant produktą bakalauro nauda pirmiausia turi daryti su Laipsnis lankstumas.Ši studijų programa apima elementus, marketingo, ekonomikos, finansų ir valdymo parengti absolventus su gerai suapvalinti mokslo srityse, susijusiose su verslo, pardavimo ir mažmeninė prekyba.

Iš produkto kūrimo bakalauro sąnaudos skiriasi priklausomai nuo to, studentai pasirenka dalyvauti. Programa paprastai trunka ketverius metus užbaigti, kuris turėtų būti nepamiršti, nustatant bendras išlaidas uždirbti laipsnį.

Dauguma absolventų su produkto kūrimo bakalauro nuspręsite imtis darbo mažmeninių srityje. Jie gali dirbti už esamą įmonę, kaip pirkėjo ar mažmenine vadybininkas, ar eiti į darbą už save kaip dizaineris, apdailininko arba Personal shopper. Nuo laipsnis suteikia gerą apžvalgą mažmeninės prekybos pramonei, absolventai turi pakankamai daug, kai kalbama apie karjeros jie galėtų siekti.

Studijavimas internete yra puikus būdas gauti produkto kūrimo bakalauro savo tvarkaraštį, net jei jūs jau dirba visą darbo dieną.Ieškoti savo programą žemiau ir tiesiogiai susisiekti su priėmimo tarnybai savo pasirinktą mokyklą, užpildydamas švino pavidalu.