Keystone logo

10 Bakalauro studijos Programos į Psichologinių tyrimų studijos 2024

Filtrai

Filtrai

 • Bakalauro studijos
 • Tiksliųjų mokslų bakalauro studijos
 • Humanitarinių mokslų bakalauro programos
 • Verslo administracijos bakalauro studijos
 • Sveikatos priežiūra
 • Psichikos sveikatos priežiūra
 • Psichologija
Studijų sritys
 • Sveikatos priežiūra (10)
 • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas

  Bakalauro studijos Programos į Psichologinių tyrimų studijos

  Kas yra psichologinis tyrimas?
  Psichologinis tyrimas yra mokslinis žmogaus proto ir elgesio tyrimas. Psichologinio tyrimo tikslas – suprasti, kaip žmonės galvoja, jaučiasi ir elgiasi. Psichologinius tyrimus galima suskirstyti į dvi pagrindines rūšis: fundamentinius ir taikomuosius tyrimus. Pagrindiniai tyrimai atliekami siekiant geriau suprasti žmogaus elgesį. Realaus pasaulio problemoms spręsti atliekami taikomieji tyrimai. Psichologiniai tyrimai atliekami naudojant įvairius metodus, įskaitant eksperimentus, atvejų tyrimus, apklausas ir natūralistinį stebėjimą. Psichologai naudoja šiuos metodus tirdami įvairias temas, įskaitant vaiko raidą, nenormalią psichologiją, emocijas, pažinimą, psichikos sutrikimus ir socialinį elgesį.

  Ką galiu nuveikti įgijęs psichologinio tyrimo laipsnį?
  Yra daug karjeros galimybių turintiems psichologinių tyrimų laipsnį. Kai kurie žmonės dirba akademinėje bendruomenėje, atlieka mokslinius tyrimus ir dėsto kolegijose ir universitetuose. Kiti dirba vyriausybėje, naudodami savo psichologijos žinias, kad padėtų kurti viešąją politiką. Dar kiti dirba privačiame sektoriuje, taikydami savo įgūdžius įmonėse ir organizacijose. Yra daug skirtingų psichologinių tyrimų tipų, todėl galima pasirinkti daugybę skirtingų karjeros kelių. Nepriklausomai nuo jūsų pomėgių, tikriausiai yra būdas panaudoti savo psichologinių tyrimų laipsnį, kad siektumėte karjeros, kuri jums patiks.

  Kokius laipsnius galima gauti psichologinių tyrimų srityje?
  Psichologinių tyrimų laipsnius galima gauti bakalauro ir magistrantūros lygmeniu. Psichologinių tyrimų bakalauro laipsnis gali paskatinti psichologijos ar susijusios srities karjerą. Psichologinių tyrimų absolventas gali paskatinti mokslininko, profesoriaus ar klinikinio psichologo karjerą.

  Ką studijuosiu eidamas psichologinio tyrimo studijas?
  Psichologinio tyrimo laipsnio kursiniai darbai skirsis priklausomai nuo studijų lygio ir konkrečios programos. Tačiau yra keletas bendrų temų, kurios aptariamos daugumoje programų. Tai tyrimo metodai, statistika ir psichologinė teorija. Studentai taip pat turės galimybę specializuotis tam tikroje psichologijos srityje, pavyzdžiui, vaiko raidoje ar socialinėje psichologijoje.

  Bakalauro studijų laipsnis yra suteikiamas tiems studentams, kurie sėkmingai pabaigia visus jų pasirinktos specialybės dalykus, ir išlaiko baigiamuosius egzaminus ar sėkmingai apsigina baigiamąjį bakalauro darbą. Priklausomai nuo studentų pasirinktos aukštosios mokyklos, šalies, kurioje studentai nori mokytis, bei konkrečios studijų programos, bakalauro studijos gali trukti nuo trejų iki septynerių metų.