Keystone logo

13 Bakalauro studijos Programos į Maisto ir gėrimų studijos Maisto ir gėrimų verslas Restoranų vadyba 2024

Filtrai

Filtrai

  • Bakalauro studijos
  • Tiksliųjų mokslų bakalauro studijos
  • Humanitarinių mokslų bakalauro programos
  • Verslo administracijos bakalauro studijos
  • Maisto ir gėrimų studijos
  • Maisto ir gėrimų verslas
  • Restoranų vadyba
Studijų sritys
  • Maisto ir gėrimų studijos (13)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas

Bakalauro studijos Programos į Maisto ir gėrimų studijos Maisto ir gėrimų verslas Restoranų vadyba

Paprastai trunka trejus ar ketverius metus, bakalauro laipsnis suteikiamas po studentai baigę Išplėstinė pulkas studijų specifinėje srityje. Bakalauro laipsnis gali būti po studijų pasiekti magistro ar daktaro laipsnį, nors daugelis studentų naudoti šią laipsnį, norėdami tiesiai pereiti į darbo rinką. Bakalauro laipsnis yra vertingas pasiekimas, kuris gali būti lengvai skolintomis į aukštąsias apmokamas darbo vietas.

Kas yra restoranų valdymo bakalauras? Ši specializuota laipsnis rengia studentus su organizacinių, klientų aptarnavimo ir verslo įgūdžių įvesti vieną iš kelių darbo vietų restorane ar viešbutyje Užkandinė nustatymas. Studentai mokosi verslo principus, geriausią maistą, susijusių su praktika ir verslumo įgūdžių mišinį. Šis laipsnis tipas taip pat paprastai ginklų studentams žinių apie sanitarijos praktikos, priekiniai-of-the-house ir back-of-the-namo valdymo įgūdžius, taip pat virtuvė prep įgūdžius.Svarbiausia, kad studentams įgyti išsamų supratimą apie bendravimo ir klientų aptarnavimo įgūdžių, reikalingų tapti tikrai veiksminga vadybininkas.

Absolventų su šio laipsnio patekti į darbo rinką su specializuotų žinių įgyta intensyvios klasėje tyrimo Be praktinės patirties. Tai yra vienas iš keleto išmokų, įskaitant atvyksta į potencialių darbdavių, turinčių patvirtintą kvalifikaciją.

Tokie veiksniai, kaip įstaigos tipo ir mokyklos studijų programos ilgis gali kiekvienas poveikis šio laipsnio kaina. Tai geriausia tiesiai kalbėti mokyklose gauti tikslią informaciją sąnaudų.

Kai baigtas, A restoranų valdymo bakalauras atveria kelią įdomų plotis karjeros aukščiausios klasės restoranų, viešojo maitinimo įmonių ir viskas tarp. Laipsnis gali nukreipti darbuotojus kaip pokylių vadybininkas, kavinėje ar bare vadovu. Daugiau verslumo studentai gali Norma laipsnį į atidarymo ir valdyti savo restoraną ar franšizė.

Paklausa žmonių pajėgi išlaikyti maisto paslaugų įstaigų sklandžiai auga, ir yra daug mokyklų, siūlančių laipsnių šioje srityje, ypač internete. Rasti vieną, kad jums tinka-paieškos žemiau savo programą ir susilietus tiesiogiai Priėmimo biuras savo pasirinktą mokyklą užpildant švino pavidalu.