Keystone logo

28 Bakalauro studijos Programos į Rinkodaros komunikacijos studijos 2024

Filtrai

Filtrai

 • Bakalauro studijos
 • Tiksliųjų mokslų bakalauro studijos
 • Humanitarinių mokslų bakalauro programos
 • Verslo administracijos bakalauro studijos
 • Žurnalistikos ir masinės komunikacijos studijos
 • Komunikacija
 • Rinkodaros komunikacijos studijos
Studijų sritys
 • Žurnalistikos ir masinės komunikacijos studijos (28)
 • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas

  Bakalauro studijos Programos į Rinkodaros komunikacijos studijos

  Bakalauro laipsnis remiasi dėl vidurinio išsilavinimo pagrindą suteikti daugiau išsamių žinių ir mokymo srityje pasirinktoje srityje. Laipsnis yra daug karjeros reikalavimas, ir gali būti naudojamas nustatyti pagrindą tolesnėms studijoms magistrantūros lygio pagrindą. Bakalauro paprastai trunka trejus-ketverius metus užbaigti.

  Kas yra marketingo komunikacijos bakalauro? Studentai, kurie tęsti šį lauką pradedame greitas ir patrauklių karjeros. Rinkodara ryšių specialistai padidinti susidomėjimą produktų bei prekių ženklų, kurti reklamos kampanijas ir integruoti įvairias žiniasklaidos pozicijos nuoseklumo. Mokymai gali būti klasės darbą, taip pat stažuotę, leidžiančių tiek teorinį ir praktinį mokymą. Programoje daugiausia dėmesio skiriama kuriant raštu ir žodžiu kalbos žinias su apie susijusių idėjų ir informacijos dėmesio. Kursai ištirti visas bendravimo ir žmogaus sąveikos režimus.Studentai susipažįsta su viešųjų ryšių spaudos žurnalistikos, ir įvairių formų socialinės žiniasklaidos supratimą. Tyrimai taip pat apima verslo subjektus, pavyzdžiui, rinkodaros strategijos ir ryšių valdymą.

  Asmeniniai nauda programą įtraukti plėtrą geresnių bendravimo įgūdžių. Tai veda prie didesnio aiškumo išraiškos minčių ir idėjų. Studijos žmogaus sąveika gali pagerinti tarpasmeninius santykius pasitelkiant padidėjęs dėmesys, kaip kiti suvokia, ką jie mato ir girdi.

  Bakalauro programos marketingo komunikacijos yra prieinamas visame pasaulyje ir skiriasi ilgis ir kurso reikalavimus. Kaina priklauso nuo to, mokyklos, vietos, ir programą. Studentai turėtų ištirti savo galimybes ir pasirinkti galimybę, kuri geriausiai atitinka jų poreikius ir tikslus.

  Karjeros perspektyvas absolventams yra puikus. Įmonės ir organizacijos, kuriems reikia specialistų integruoti rinkodaros kampanijas ir likti neatsilikti nuo naujų būdų reklamai.Pavyzdžiai pareigybių aprašymus įtraukti ryšių konsultantą, rinkodaros planavimo, viešųjų ryšių specialistas, ir ryšių vadybininkas. Bendrosios galimybės yra su tarptautinėmis įmonėmis. Studentai taip pat gali specializuotis skaitmeninių žiniasklaidos priemonėse ar masinių komunikacijų, atverti daugiau galimybių žurnalistikos, transliavimo ir elektroninės komercijos.

  Norėdami pradėti savo karjerą dinaminės srities marketingo komunikacijos, ieškoti savo programą žemiau ir tiesiogiai susisiekti su priėmimo tarnybai savo pasirinktą mokyklą, užpildydamas švino pavidalu.