Keystone logo

8 Bakalauro studijos Programos į Rinkodaros studijos į Australija dėl 2024

Filtrai

Filtrai

  • Bakalauro studijos
  • Tiksliųjų mokslų bakalauro studijos
  • Humanitarinių mokslų bakalauro programos
  • Verslo administracijos bakalauro studijos
  • Australija
  • Rinkodaros studijos
Studijų sritys
  • Rinkodaros studijos (8)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas

Bakalauro studijos Programos į Rinkodaros studijos

Apibrėžiamas kaip skatinti arba parduoti produktus ar paslaugas verslui, organizacijos ar korporacija aktą, nekyla jokių abejonių, kad rinkodaros vaidmuo yra labai svarbus vienas. Rinkodaros bakalauro laipsnį iš universiteto ar verslo mokykloje Australijoje bakalauro rodo, kad savininkas turi išsamių žinių apie teorijos ir praktinių įgūdžių, reikalingų planuoti, kurti, vykdyti ir valdyti efektyvias rinkodaros strategijas, etikos pozicija.

Bakalauro rinkodaros absolventų verstis marketingo tyrimų, studijų marketingo aplinką ir rinkos susiskaidymo; planas sėkmingas rinkodaros strategijas; naudoti pažangias technologijas, plėtoti veiksmingą rinkodaros ir jie yra ekspertai analizuoja pirkimo elgsena.Įmonės ir organizacijos visoje Australijoje ir visame pasaulyje vertiname aukštos kvalifikacijos rinkodaros pradinio lygio pozicijų vertę, kadangi kai kurie rinkodaros absolventų bakalauro pasirinkti studijas tęsti antrosios pakopos lygio padidinti jų atlyginimų lūkesčius. Dauguma bakalauro rinkodaros programas universitetuose ir kolegijose Australijoje pastaruosius trejus ketverius metus ir yra siūloma visą laiką ar ne visą studijų pagrindu. Be to, studentai gali pasirinkti prašyti rinkodaros Žinoma bakalauras miestų visoje Australijoje, įskaitant Adelaidė, Brisbenas, Melburnas ir Sidnėjus.

Jei jus domina sužinoti daugiau apie tai, kaip galite registruotis į Marketingo programos baigiamasis bakalauro ne Australijoje mokykloje, tiesiog slinkite žemyn ir spustelėkite, jei norite skaityti daugiau, šiandien!