Keystone logo

10 Bakalauro studijos Programos į Rinkodaros tyrimų studijos 2024

Filtrai

Filtrai

 • Bakalauro studijos
 • Tiksliųjų mokslų bakalauro studijos
 • Humanitarinių mokslų bakalauro programos
 • Verslo administracijos bakalauro studijos
 • Rinkodaros studijos
 • Rinkodara
 • Rinkodaros tyrimų studijos
Studijų sritys
 • Rinkodaros studijos (10)
 • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas

  Bakalauro studijos Programos į Rinkodaros tyrimų studijos

  Bakalauro laipsnis yra skirtas būti aukščiausio lygio bakalauro laipsnį tam tikroje srityje. Jo studijas yra pastatytas pateikti kandidatą su pamatinių žinių apie geriausią praktiką ir teorinių pagrindus tam tikros srities, taip pat savo istorijos.

  Kas yra marketingo tyrimų bakalauras? Tai laipsnis su specializuota studijų kursą į rinkodaros polaukiu kad labiausiai rūpi, ką daro reklama taptų veiksminga ar neveiksminga. Kandidatai, siekiančios šį laipsnį išmokti tiek bendruosius principus efektyviausias reklamos ir konkrečių būdų strategijoms tikslinėms auditorijoms. Į studijų programų šioje srityje yra linkusios pasiekti, kad derinant tradicinius rinkodaros kursus ir specialius kursus šio strateginio mokslinių tyrimų rūšies suteikti studentams įgūdžių rinkinį, kad yra orientuota į sugebėti numatyti, kad pažvelgti į klientų ir darbdavių.

  A bakalauro laipsnį išmokos marketingo tyrimai per daugiau apibendrintas laipsnį šioje srityje yra daug. Kadangi laukas yra tiek plati ir sudėtinga, specializacija leidžia studentams tapti labiau konkurencinga ir įgyti praktikos įgūdžių jie greičiausiai reikia profesionaliai.

  Priežastys, dėl kurių marketingo tyrimų laipsnį išlaidos linkę labai skiriasi priklausomai nuo universiteto šalyje ir jos modelio darbui. Norėdami sužinoti mokslą sąnaudos yra tam tikru mokykloje, tai geriausia kreiptis tiesiogiai tą mokyklą.

  Kandidatai, kurie sėkmingai baigę bakalauro Marketingo tyrimų paprastai rasti darbą reklamos srityje, konsultuoja įmones ir kliento bendrovių. Jie yra labai svarbūs komandos nariai bet kuriuo strateginio reklamos komanda, ir jie taip pat linkę įsidarbinti konsultavimo įmones, kurios konsultuotų agentūras iš išorės, taip pat.

  Dauguma studijų programų strateginio marketingo pat siūlome stiprius nuotolinio mokymosi komponentus.Ieškoti žemiau savo programą ir susilietus tiesiogiai Priėmimo biuras savo pasirinktą mokyklą užpildant švino pavidalu.