Keystone logo

19 Bakalauro studijos Programos į Ekonomikos studijos Finansai Rizikos vadybos studijos 2024

Filtrai

Filtrai

  • Bakalauro studijos
  • Tiksliųjų mokslų bakalauro studijos
  • Humanitarinių mokslų bakalauro programos
  • Verslo administracijos bakalauro studijos
  • Ekonomikos studijos
  • Finansai
  • Rizikos vadybos studijos
Studijų sritys
  • Ekonomikos studijos (19)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas

Bakalauro studijos Programos į Ekonomikos studijos Finansai Rizikos vadybos studijos

Whatever you do gyvenime, yra tam tikrų rizikos laipsnį. Gebėti įvertinti šią riziką yra svarbi priimant išmintingus finansinius ir verslo sprendimus. Pelningiausi rizikos valdymo bakalauro yra puikus būdas padaryti sau norimą papildyti įmonių ir finansinių institucijų visame pasaulyje.

&nbsp

Kas yra rizikos valdymo bakalauras? Ši mokymo programa tipo paprastai daugiausia dėmesio skiriama valdymo riziką, susijusią su įmonių ir finansinių institucijų. Kursinių dažnai dėmesys sutelkiamas į tokias temas, kaip išvengti nuostolių, verslo statistikos, verslo praktiką, audito ir daugiau. Studijų trukmė skiriasi, tačiau daugelis studijų programų imtis ketverių iki penkerių metų užbaigti. Tai gera programa pasirinkimo organizuojamus studentams, kurie naudojasi numerius ir duomenis. Daugelis klases taip pat galima rasti internete, kuri yra puiki galimybė nuotoliniu būdu.

&nbsp

Tai, kad daugelis klasių uždirbti bakalauro laipsnį rizikos valdymo yra prieinami internete daro šią programą, patrauklus studentams visame pasaulyje. Tai taip pat puikus būdas žemės tarptautinius darbo ir kai kurios programos leidžia specializuotis savo programos dėmesio.

&nbsp

Kiek tai gali kainuoti užsidirbti rizikos valdymo bakalauras priklauso nuo to, kur jūs nuspręsite studijuoti ir kiek laiko užtrunka jums užsidirbti laipsnį. Norint visiškai suprasti, kokios rūšies išlaidų dalyvauja su savo tyrimais, kruopščiai mokslinių tyrimų programą iš savo pasirinktą mokyklą.

&nbsp

Nes didžioji dalis, absolventai, kurie uždirba bakalauro laipsnį rizikos valdymo yra kvalifikuoti dirbti draudimo ir finansų sektoriuose. Karjeros galimybės apima draudimo agentas, platintojas, draudimo išmokų, finansų vadybininkas ir aktuarijus. Pelningiausi pažangias laipsnį šioje srityje gali padėti absolventams išlikti konkurencinga dar geresnių karjeros galimybes.

&nbsp

Tai galima taikyti daugumai rizikos valdymo programų užpildę interneto programas iš institucijos, teikiančios programą. Norėdami sužinoti daugiau, ieškoti savo programą žemiau ir tiesiogiai susisiekti su priėmimo tarnybai savo pasirinktą mokyklą, užpildydamas švino pavidalu.