Keystone logo

11 Bakalauro studijos Programos į Scenarijaus rašymas 2024

Filtrai

Filtrai

 • Bakalauro studijos
 • Tiksliųjų mokslų bakalauro studijos
 • Humanitarinių mokslų bakalauro programos
 • Verslo administracijos bakalauro studijos
 • Vaizduojamasis menas
 • Kino studijos
 • Scenarijaus rašymas
Studijų sritys
 • Vaizduojamasis menas (11)
 • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas

  Bakalauro studijos Programos į Scenarijaus rašymas

  Pelningiausi į scenarijų bakalauro yra puiki galimybė tiems asmenims, kurie nori pagerinti savo rašymo įgūdžius ir padaryti jų aistra realybe. Studentai gauti į scenarijų laipsnį gali dirbti Meninė, pramoginė ir poilsio pramonės.

  Kas yra scenarijų bakalauras? Akademiškai, tai yra įrengiant studentams esminių žinių sėkmės su scenarijų karjerą, su koncentracijos vizualinio pasakojimo būdas. Tai mišiniai studijas iš įvairių disciplinų, pavyzdžiui, humanitariniai mokslai, anglų, filosofijos, istorijos ir dailės šviesti studentus apie įgūdžių, reikalingų scenarijų pramonėje. Programa Dalyviai įgis galingą supratimą apie neatsiejamus pobūdžio tema, istorija, veiksmų, pobūdis, vizualizacijomis, ir dialogu. Be to, laipsnis skatina bendradarbiavimą ir pasaulio sąveiką su bendraamžiais ir dėstytojų kibirkštinio kūrybiškumą ir vaizduotę.

  Yra daug priežasčių, kodėl studentai pasirenka uždirbti į scenarijų bakalauro laipsnį. Pavyzdžiui, programa moko įgūdžių, pavyzdžiui, raštu televizijos ir kino, vidutinio konvertavimo, komponentų scenarijų ir perrašyti ir redagavimo scenarijai skaičių. Studentai gali tikėtis imtis kursus humanitarinių, viešojo kalbėjimo, kūrybinio rašymo, anglų, Šekspyro, literatūros teorijos, scenarijų seminarus, rašymo, leidybos, ir istorija.

  Programa sąnaudos skiriasi ir priklauso nuo universiteto. Mokymo trunka nuo trijų iki keturių metų. Dėl šios priežasties labai svarbu, kad būsimasis studentas mokslinių tyrimų mokyklas kruopščiai, siekiant užtikrinti, kad siūloma programa atitinka savo tikslus.

  Absolventų programos atsiduria dažnai didelės paklausos vis labiau konkurencinga karjerą, pavyzdžiui, scenaristų, režisierių ir gamintojų televizijos, kino ir žiniasklaidos. Kitos karjeros galimybės apima darbo vietų, kaip redaktorių, dramaturgų, rašytojai, ir žurnalistai.

  Daugybė tarptautinių galimybių programos egzistuoja iš universitetų įvairovė. Dabar klases išskirtinė galimybė studentams, kurie gyvena atokiose vietovėse pasaulyje mažai prieigą prie įrenginio. Web-based pasirinkimai, taip pat prisitaikyti prie mokinių, kuriems reikalingas lankstus grafikas. Norėdami pradėti su, žinoma, ieškoti savo programą žemiau ir tiesiogiai susisiekti su priėmimo tarnybai savo pasirinktą mokyklą, užpildydamas švino pavidalu.