Keystone logo

128 Bakalauro studijos Programos į Žurnalistikos ir masinės komunikacijos studijos Medijos studijos Skaitmeninių medijų studijos 2024

Filtrai

Filtrai

  • Bakalauro studijos
  • Tiksliųjų mokslų bakalauro studijos
  • Humanitarinių mokslų bakalauro programos
  • Verslo administracijos bakalauro studijos
  • Žurnalistikos ir masinės komunikacijos studijos
  • Medijos studijos
  • Skaitmeninių medijų studijos
Studijų sritys
  • Žurnalistikos ir masinės komunikacijos studijos (128)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas

Bakalauro studijos Programos į Žurnalistikos ir masinės komunikacijos studijos Medijos studijos Skaitmeninių medijų studijos

Asmenys, norintys užsiimti po vidurinės mokyklos išsilavinimą paprastai siekia bakalauro laipsnį. Šis laipsnis paprastai trunka ketverius metus užbaigti, nors ir apima 120 semestro kreditų kartais gali būti padaryta per trejus metus. Bakalauro laipsnis yra dažnai naudojama kaip papildomi tyrimai arba kaip slenksčiu į profesionalių nustatymų pamatų.

Kas yra skaitmeninis Media bakalauras? Studentai iš skaitmeninių laikmenų paprastai išmokti kurti ir keisti tekstą, grafiką, garso failus ir vaizdo įrašą, kuris buvo suskaitmeninta naudoti kompiuterius ir siekiant perduoti failus per internetą. Klasės gali sutelkti dėmesį pridedant vizualinį poveikį, interaktyvios žiniasklaidos, garso dizainas, skaitmeninės žiniasklaidos teorijos, ir kūrybinius procesus, kurie veda prie sėkmingo skaitmeninio turinio. Studentams suteikiama galimybių dirbti su programinės įrangos ir aparatūros, naudojamos žiniasklaidos pramonės ir išmokti taikyti žinias ir įgūdžius vaizduotės projektus.

Studentai šią bakalauro studijų kursą įgyti elektronikos inžinerijos, skaitmeninės žiniasklaidos technologijų, ir grafikos, filmuojant plėtros ir kitų daugialypės terpės pristatymus supratimą. Su šiuo supratimu jie tada pasirengę priimti darbo vietų apdovanojimo ir gausiai kūrybos aplinkoje. Kai kurie studentai gauna galimybę atlikti stažuotę, kaip dalis jų švietimo kelionę.

Dalyvaujančių šioje programoje, kaina svyruoja nuo vienos mokyklos į kitą. Tai ypač aktualu, nes mokyklos yra daug įvairių pasaulio dalių. Būsimieji studentai turėtų kreiptis į savo pasirinktą mokyklas, siekiant nustatyti geriausią finansinę tinka.

Yra laisvų darbo vietų tiems, kurie baigti laipsnį skaitmeninės žiniasklaidos įvairovė. Tai svyruoja nuo skaitmeninės žurnalistikos, rinkodaros, maketavimas, projektų valdymo, interneto svetainių kūrimas, redagavimas ir reprodukcijai, ir pardavimų.Su ketverių metų laipsnį, absolventai yra pasirengę pradinio lygio pozicijas, kuriose jie turi tolesnio poveikio prie skaitmeninės žiniasklaidos technologijų su prieiga prie daugiau pažangių pareigų. Su bakalauro skaitmeninių laikmenų, absolventai yra pasirengę bendradarbiauti kūrybinių projektų, kurie vyksta į sparčiai kintančią pasaulio e-commerce.

Peržiūrėkite daug laisvų mokyklas programos aukcione žemiau. Užpildykite trumpą formą švino daugiau informacijos. Norėdami tai padaryti, ieškoti savo programą žemiau ir tiesiogiai susisiekti su priėmimo tarnybai savo pasirinktą mokyklą, užpildydamas švino pavidalu.