Keystone logo

16 Bakalauro studijos Programos į Skulptūros studijos 2024

Filtrai

Filtrai

 • Bakalauro studijos
 • Tiksliųjų mokslų bakalauro studijos
 • Humanitarinių mokslų bakalauro programos
 • Verslo administracijos bakalauro studijos
 • Menų studijos
 • Kūrybinio meno studijos
 • Skulptūros studijos
Studijų sritys
 • Menų studijos (16)
 • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas

  Bakalauro studijos Programos į Skulptūros studijos

  Bakalauro 's laipsnis yra bakalauro laipsnį, kad studentai uždirba po sėkmingo trejų iki penkerių metų kolegijoje ar universitete programą. Po universiteto baigimo, mokiniai yra pasiruošę pradėti karjerą savo dėmesio lauko, arba siekti aukštojo mokslo studijų programas.

  &nbsp

  Kas yra skulptūros bakalauro? Ši programa daugiausia dėmesio specializuojasi studentai ruošiasi būti sėkmingas menininkams, ypač kaip skulptoriai. Dauguma programų studentai privalo imtis klases, kad pristatyti juos labiausiai paplitusių skulptūrų laikmenose, įskaitant metalo ir medžio. Studentai dažnai taip pat gausite galimybę išbandyti savo rankomis lieti skulptūrą. Kaip rezultatas, mokymo programa yra pakankamai plati, kad studentams įgyti techninių įgūdžių tam tikrose srityse, o dar galėtų sutelkti dėmesį į tam tikrą terpę.

  &nbsp

  Šis laipsnis yra ypač naudingas, nes jis pagerina studentų "kūrybiškumo ir techninės meno gebėjimas.Tai yra pagrindiniai komponentai, kurie menininkai turi atnešti į bet meno forma, kad būtų sėkmingas.

  &nbsp

  Šios programos paprastai skiriasi kaina iš mokyklos į mokyklą, daugiausia remiasi mokyklos 's dydžio ir vietos. Daugiau konkrečius duomenis apie mokslą ir registracijos mokesčiai yra per kiekvieną programoje 'ai Priėmimo biuro.

  &nbsp

  Skulptūros bakalauro yra gana universalus laipsnį. Baigusiems šių programų turi visas priemones, kurios jiems reikia siekti karjeros profesionalių skulptorių. Tačiau tie patys įgūdžiai gali būti taikomi kitais būdais, įskaitant modelio formavimo architektūros ir interjero dizaino įvairovė. Kiekvienais metais, absolventų skaičius taip pat eiti užpildyti savo mokytojų ir dėstytojų batus, statyti karjerą kaip skulptūros instruktoriai.

  &nbsp

  Skulptūra yra labai naudingas kelias studijų ir daugelis studentų ieškote stoti į programų visame pasaulyje kiekvieną dieną.Jei jus domina rasti programą, laikas pradėti paiešką dabar. Ieškoti savo programą žemiau ir tiesiogiai susisiekti su priėmimo tarnybai savo pasirinktą mokyklą, užpildydamas švino pavidalu.