Keystone logo

21 Bakalauro studijos Programos į Skystųjų degalų inžinerija 2024

Filtrai

Filtrai

  • Bakalauro studijos
  • Tiksliųjų mokslų bakalauro studijos
  • Humanitarinių mokslų bakalauro programos
  • Verslo administracijos bakalauro studijos
  • Energetikos studijos
  • Energetikos inžinerija
  • Skystųjų degalų inžinerija
Studijų sritys
  • Energetikos studijos (21)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas

Bakalauro studijos Programos į Skystųjų degalų inžinerija

Naftos pramonė tebėra aktyvus pasauliniu mastu. Bakalauro laipsnis naftos inžinerijos adresai vykstančius susirūpinimą skaitymo žvalgyba, gamyba ir transportu šio energijos šaltinio.

Laipsnis siekianti studentų nori žinoti, kas yra naftos inžinerijos bakalauras? Tai povidurinio laipsnis, kuris siūlo supratimo pagrindą matematikos, mokslo ir kritinio mąstymo rengiantis giliau koncentracijos pasaulio ir vietos išsišakojimo naftos gamyba ir platinimas. Wyklady gali būti kasdienio valdymo operacijas, saugių ir patikimų praktiką šioje srityje, gręžimo, bei užbaigimo, bei testavimo, jūros gręžimo ir didinant naftos gavybą metodus. Gyvenimo gali apimti modeliavimo metodus, nukreiptos į projektavimo srautą ir kitus potencines galimybes. Studentai taip pat gali apsvarstyti nacionalinių, tarptautinių ir socialinius klausimus, susijusius su naftos pramonės.

Bakalauro laipsnis naftos inžinerijos gali parengti studentą įvesti pramonės gamybos arba transporto lygiu. Taip pat pirmasis žingsnis siekiant pažangios laipsnį mokslinių tyrimų, technologijų plėtros ir energetikos analizę.

Norėdami sužinoti studijų kainą ir įmokų, skirtų programos, kad kreipiasi į jus išlaidas, tai geriausia kreiptis į mokyklos įvežimo įstaiga tiesiogiai.

Karjeros galimybės gausu daugelyje lygių pramonėje. Absolventai gali siekti angų žvalgyba, gręžimo, gamybos, transportavimo, ir strategijos ir valdymo. Gali būti pozicijas vamzdynų transporto, termodinaminių ir šilumos perdavimo technologijas ir kaip gamybos inžinierius. Reservoir inžinieriai įvertinti laukus gamybos galimybių ir padėti padidinti savo vertę. Pramonė mokėjimas yra vertinamas reguliavimo agentūrų, kurios yra susiję su priežiūros, etikos ir su darbuotojų sveikatos ir saugos darbuotojų.

Su išsilavinusios darbo jėgos pagalba, naftos pramonė ir toliau gali būti stiprus buvimas tarptautinės energetikos paveikslėlyje. Bakalauro programos siūlomos universitetų visame pasaulyje, dažnai tarptautinį bendradarbiavimą. Norėdami pradėti šioje dinamiškoje srityje energijos inžinerijos karjerą, ieškoti savo programą žemiau ir tiesiogiai susisiekti su priėmimo tarnybai savo pasirinktą mokyklą, užpildydamas švino pavidalu.