Keystone logo

60 Bakalauro studijos Programos į Socialinių mokslų studijos Sociologija Socialinių mokslų studijos 2024

Filtrai

Filtrai

  • Bakalauro studijos
  • Tiksliųjų mokslų bakalauro studijos
  • Humanitarinių mokslų bakalauro programos
  • Verslo administracijos bakalauro studijos
  • Socialinių mokslų studijos
  • Sociologija
  • Socialinių mokslų studijos
Studijų sritys
  • Socialinių mokslų studijos (60)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas

Bakalauro studijos Programos į Socialinių mokslų studijos Sociologija Socialinių mokslų studijos

Bakalauro laipsnis yra vienas iš populiariausių pasaulyje pasirinkimų magistrantūros studijų ir vienas fantastinis variantas yra profesinio bakalauro kvalifikacinis laipsnis. Šios programos yra linkę sutelkti dėmesį į karjeros programų ir mokymo, suteikiant studentams su padidėjusia įsidarbinimo galimybių, kai jie absolventas.

Vienas puikus plotas galite siekti profesinio bakalauro laipsnį yra socialinių mokslų. Bet kas yra profesinis bakalauras socialinių mokslų? Šis laipsnis yra skirtas padėti studentams išmokti apie individų ir visuomenės elgesio, taip pat, kaip padaryti patobulinimų pasaulyje. Kursai gali apimti tokias temas, kaip ekonomikos, politologijos, psichologijos, socialinio teisingumo, socialinės politikos, užsienio kalbų, filosofijos, komunikacijos, ir net vaiko vystymąsi.

Studentai su bakalauro socialinių mokslų rasite, kad jie turi didesnį pranašumą konkurencinėje pasaulinėje darbo rinkoje.Kiti privalumai apima platų žinių bazę, kad būtų galima lengvai taikyti į karjerą, žinoma, taip pat tvirtesnio bendravimą, problemų sprendimo ir kritinio mąstymo įgūdžius.

Imtis yra socialinių mokslų laipsnį kaina gali labai skirtis, nes tai priklauso nuo daugelio veiksnių, pradedant nuo programos struktūrą prie individualaus mokinio pasirinkimų įvairovė. Tai labai svarbu tiems, kurie domisi atidžiai išnagrinėti mokyklą jie nori dalyvauti, siekiant nustatyti, ar ji bus gera finansinė tinka jiems.

Yra daug įvairių karjeros, kuri gali būti vykdoma su vienu iš šių laipsnių, įskaitant socialinio darbuotojo ar mokytojas. Studentai gali įgyti karjeros sveikatos priežiūros, švietimo, valdymo, teisinės sistemos, nevyriausybinėms organizacijoms, ar net privačių įmonių. Jie gali pasirinkti sutelkti dėmesį į tam tikrų sričių, pavyzdžiui, socialinio darbo su senyvo amžiaus arba su neramus jaunimo.

Jei jus domina siekti profesinio bakalauro laipsnį socialinių mokslų, galite pradėti ieškoti dešiniajame programos šiandien. Ieškoti savo programą žemiau ir tiesiogiai susisiekti su priėmimo tarnybai savo pasirinktą mokyklą, užpildydamas švino pavidalu.