Keystone logo

47 Bakalauro studijos Programos į Specialiojo ugdymo studijos 2024

Filtrai

Filtrai

 • Bakalauro studijos
 • Tiksliųjų mokslų bakalauro studijos
 • Humanitarinių mokslų bakalauro programos
 • Verslo administracijos bakalauro studijos
 • Pedagogika
 • Specialiojo ugdymo studijos
Studijų sritys
 • Pedagogika (47)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
  Vietos
  Raskite daugiau vietų
  Laipsnio tipas
  Trukmė
  Studijų tempas
  Kalbos
  Kalbos
  Studijų formatas

  Bakalauro studijos Programos į Specialiojo ugdymo studijos

  Specialiojo ugdymo bakalauras rengia mokytojus praktika integracinį švietimą asmenims su negalia. Dalyviai studijų programą mokytis mokymo metodus, ugdyti ir plėtoti studentų su fizine ir mokymosi negalia, kuriems reikia specializuotos paramą gauti išsilavinimą.

  Kas yra specialiojo ugdymo bakalauras? Ši bakalauro laipsnis suteikia studentams su įgalinimo, palaikymo, elgesio ir mokslo metodais, mokyti ir remti asmenis su negalia. Specialusis ugdymas kursinių plačiai apima įgūdžius ir supratimą, reikalingą dirbti su specialiųjų poreikių turinčių mokinių klasėje ar socialinių paslaugų nustatymą. Dalyviai studijuoti fizinius ir psichikos negalią, kurie reikalauja specialaus išsilavinimo ir jų įtaką mokymosi ir vystymosi. Jie palikti programą, galinčią sėkmingai dirba su ir šviesti žmones su įvairiais poreikiais.Studentai gali pasirinkti sutelkti savo kursinių jų interesų srityse, pavyzdžiui, vertinimo metodų ar negalios specializacija, siekiant pritaikyti savo karjeros kelius po baigimo.

  Studentai naudos iš specialiojo ugdymo programos įkūrimo specialiųjų poreikių nurodymu kartu su galimybe sutelkti dėmesį į interesų srityje. Absolventai yra pasirengę į inkliuzinio ugdymo karjerai su specialiųjų poreikių turinčių mokinių, kad tarpusavio paramos tinklo vietoje ir įgūdžių suprasti užpildyti svarbų vaidmenį mokyklų sistemoje ir bendruomenės.

  Specialiojo ugdymo studijų programos paprastai trunka ketverius metus užbaigti. Mokestis svyruoja tarp institucijų. Būsimieji studentai turėtų paklausti su kiekvienos institucijos gauti aiškią viziją išlaidas laiko ir mokslą reikia užbaigti programą.

  Specialūs mokyklų absolventų yra paruošti karjeros mokymo ir patvirtinamųjų studentų su įvairiais mokymosi poreikius.Programos absolventai gali praleisti karjerą šviesti ir plėtoti vaikų klasėse, arba jie gali pasirinkti dirbti kitose pajėgumus. Specialusis ugdymas laipsnis atitinka absolventams dirbti vertinimo ir propagavimas mokyklų nustatymų ar bendruomenėje.

  Asmenys, suinteresuoti karjeros specialiojo ugdymo galite rasti tinkamą instituciją vykdyti savo laipsnį ieško mūsų didelę duomenų bazę mokyklose. Ieškoti savo programą žemiau ir tiesiogiai susisiekti su priėmimo tarnybai savo pasirinktą mokyklą, užpildydamas švino pavidalu.