Keystone logo

31 Bakalauro studijos Programos į Sportinis instruktavimas (angl. Sports Coaching) 2024

Filtrai

Filtrai

 • Bakalauro studijos
 • Tiksliųjų mokslų bakalauro studijos
 • Humanitarinių mokslų bakalauro programos
 • Verslo administracijos bakalauro studijos
 • Sporto ir mankštos studijos
 • Sportinis instruktavimas (angl. Sports Coaching)
Studijų sritys
 • Sporto ir mankštos studijos (31)
 • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas

  Bakalauro studijos Programos į Sportinis instruktavimas (angl. Sports Coaching)

  Mokslo bakalauras paprastai trunka nuo trijų iki penkerių metų, priklausomai nuo institucijos reikalavimų, dėmesio centro ir studentų pageidavimų. Šis laipsnis paprastai orientuojasi į mokslo kryptis.

  Kas yra sporto trenerio bakalauro laipsnis? Ši studijų sritis yra pora pavadinimų: sporto lyderystės bakalauras ir sporto mokslo bakalauro instruktavimas. Nepriklausomai nuo pavadinimo, dauguma programų siūlo sporto mokslo branduolį su instruktoriaus pasirenkamuosius dalykus. Turimi kursai gali apimti instruktavimo teoriją ir metodus, kondicionavimo ir fitneso treniruotes, sporto psichologiją ir sporto renginius. Galite išmokti mokslo už treniruočių, įgyti įgūdžių ir žinių, reikalingų pagerinti individualius sportininkus ir komandos, naudojant psichologiją, fiziologiją ir sporto veikimo biomechaniką.

  Tikėtina, kad įgysite pagrindinių įgūdžių, kuriuos darbdaviai ieško viskuo, nuo komunikacijos iki įmonių valdymo, taip pat sporto industrijos. Įgūdžiai apima lyderystę, atskaitingumą ir komandinį darbą.

  Ketverių metų universiteto lankymo išlaidos gali skirtis priklausomai nuo kursų trukmės, studijų srities ir mokymo programos. Daugelis laipsnių siūlomi internetu už prieinamą kainą. Priimamoji įstaiga jūsų pasirinktoje mokykloje turėtų turėti galimybę pateikti išsamesnę informaciją apie studijų išlaidas.

  Yra daug karjeros, kurias galbūt norėsite sekti, kai baigsite studijas. Daugelis studentų jaučiasi linkę tapti fizinio ar sveikatos išsilavinimo mokytojais. Jei instruktavimas ar išsilavinimas neatrodo patrauklus, apsvarstykite karjeros, kaip sporto administratoriaus ar sporto centro vadovo, tyrimą. Galbūt jūs netgi galėsite tęsti fizinę pratybų fiziologą, kur jūs mokysite, kaip žmonių kūnas reaguoja ir prisitaiko prie fizinio aktyvumo, kad padėtų pagerinti fitneso lygį arba užkirsti kelią ir gydyti ligas.

  Internetas išplėtė virtualią klasę, kad apimtų daugybę studijų sričių. Yra daug naudos užsitikrinti internetinį laipsnį. Lankstus tvarkaraščio patogumas yra sunku įveikti. Tai taip pat leidžia jums mokytis iš bet kurios pasaulio vietos tol, kol galite prisijungti prie interneto. Žemiau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.